Esdeveniments esportius als quals hi participen esportistes del CTEIB durant el cap de setmana de l’11 al 12 de febrer
10 febrero 2017 | Por lorenzo | Categoria: PolideportivoLlistat de les competicions i esdeveniments esportius als quals hi participen esportistes del Centre de Tecnificació Esportiva de les Illes Balears durant el cap de setmana de l’11 al 12 de febrer de 2017.
-
Programa de Tecnificació d’Atletisme:
-
Campionat de Catalunya pista coberta: Sabadell (11 febrer)
- Esportistes: Julia Ramon.
-
-
Programa de Tecnificació de Bà dminton:
-
MÃ ster nacional sub15 i sub19: Granollers (11-12 febrer)
- Esportistes: Andrea Ibañez, Carlos Iglesias, Marcos RodrÃguez, Abril Ramón, Rio Abril.
-
-
Programa de Tecnificació de Bà squet:
-
Campionat de primera divisió nacional femenina: Pla de Na Tesa – Cteib (diumenge 12 febrer, 19h)
- Esportistes: Sandra Blanes, Aina Perello, Anna Vidal, Aina Vilanova, Aiora Rivas, Patricia GarcÃa, Maru Talens, Erika Michavila, Nuria Domingo, Bintou Lo, Judith Iglesias.
-
-
Programa de Tecnificació de Boxa:
-
Combat Bilbao: Bilbao (11 febrer)
- Esportistes: Alba Ortiz.
-
-
Programa de Tecnificació de Ciclisme:
-
Concentració Fundació Contador
- Esportistes: Joan Martà Bennassar.
-
Preparació Copa del món de pista: Cali, Colombia (9-16 febrer)
- Esportistes: Marga López, Xavi Cañellas.
-
Open BTT Comunitat Valenciana: Vilajoiosa, Alacant (12 febrer)
- Esportistes: Raul Gómez, LucÃa Gómez.
-
Concentració equip CC Sopela: Sopela, Bilbao (10-13 febrer)
- Esportistes: Iurani Blanco.
-
-
Programa de Tecnificació de Motociclisme:
-
Campionat de Balears de Trial: Mancor de la Vall (12 febrer)
- Esportistes: Jesús Ferreres, Joan Moragues, Miquel Aguiló, Joan Uviña.
-
La Bassella Race Enduro: Lleida (10-12 febrer)
- Esportistes: Pere Mas.
-
Test Cartagena: Cartagena (10-12 febrer)
- Esportistes: Miquel Pons.
-
-
Programa de Tecnificació de Piragüisme:
-
1a regata K-2, 6000m: Llac Esperança, Port d’Alcúdia (11 febrer)
- Esportistes: Aida Bauzà , Adela Borbolla, Esther Corral, Bernat Dols, Joan Gual, Pau Hierro, Alba Juanes, MartÃn Montero, Mireya Reina, Nicolau Ruiz, David Sánchez, Isabel Seminario, Margalida Vallbona, Jaume Vich.
-
-
Programa de Tecnificació de Rugbi:
-
3a jornada campionat d’Espanya de seleccions autonòmiques rugbi 15, sub16 i sub18: Puerta de Hierro, Madrid (12 febrer)
- Esportistes: sub-16: Agustin Agnelet, Gabrien Bocean, Marlon Bujosa, Mauro Castellanos, Lluis GarcÃa, Roman Gougy, Angus Judkins, Jaime Marce, Juan Ozonas, Arturo Rubira, Aaron Rus. Sub-18: Vicenç Fontanella, Curtis Fox, Roberto GarcÃa, José Gil, Ramón González, Luca Nelles.
-
-
Programa de Tecnificació de Salts:
-
Open junior (convocatòria equip nacional): Madrid (15-19 febrer)
- Esports: Adrián AbadÃa, Matthew Wade.
-
-
Programa de Tecnificació de Triatló:
-
Campionat de Balears de Cross: Formentera (11 febrer)
- Esportistes: Andrea Tomà s, Miquel Valls, Rafel Adrover, Miquel Riusech.
-
Campionat de Balears absolut: Can Picafort (11 febrer)
- Esportistes: Josep Pagés.
-