PB ELS TAMARELLS, RESUM DEL VIATGE A BARCELONA DELS NOSTRES PENYISTES EL CAP DE SETMANA 12 i 13 DE MARÇ.

22 marzo 2022 | Por lorenzo | Categoria: Fútbol, Real Mallorca
DINAR D’ANIVERSARI A LA FONDA DEL PORT OLÍMPIC
Dissabte migdia l’expedició de socis i sòcies de la PB Els Tamarells va fer la primera aturada del viatge del cap de setmana a La Fonda del Port Olímpic. Juntament amb els convidats especials i socis d’honor, José Luís Carazo, Toni Closa i Oriol Cruz, gaudirem d’un bon dinar, celebrant un altre acte del 18è aniversari de la penya.Quina alegria tornar a veure’ls, riure i fer penya amb ells. Moltes gràcies amics, sou una part important de la família d’Els Tamarells.I això encara és el principi d’un viatge que té moltes sorpreses més per a descobrir!!HORABAIXA AL PALAU DONANT SUPORT A L’HOQUEI  
A la tarda els nostres socis gaudiren d’una victòria del nostre equip contra el CP Alcobendas per 5-1 al Palau Blaugrana.MATÍ INOBLIDABLE AL JOHAN  
Les nostres sòcies i socis de la PB Els Tamarells  pogueren celebrar al mateix estadi Johan Cruyff la setena Lliga de les nostres campiones del FC Barcelona Femení. Un partit trepidant que acabaren imposant-se per 5-0 al Real Madrid Femení.I també com podeu veure la nostra felanitxera va posar amb la bufanda de la Penya, felicitats Mariona pel títol, una Lliga més!! Orgull felanitxer!!ENHORABONA CAMPIONES!!!  ESCALFANT MOTORS ABANS DEL PARTIT AL CAMP NOU AMB PARTIT DE BÀSQUET AL PALAU BLAUGRANA  
Els socis i sòcies també foren presents al partit del FC Barcelona Basket que guanyaren per 83-63 al Real Betis Basket.Els nostres socis i sòcies no van deixar passar l’oportunitat de treure’s fotos amb els jugadors de bàsquet i d’hoquei.VESPRE DE VICTÒRIA PER GOLEJADA AL CAMP NOU
La cirereta del pastís d’un cap de setmana per a recordar i emmarcar. Els socis i sòcies de la PB Els Tamarells a l’Estadi per veure la golejada del Barça per 4-0 a l’Osasuna.El viatge perfecte de la gran família blaugrana que formen els penyistes d’Els Tamarells.Moltes gràcies penyistes!! Un cap de setmana inoblidable !!
Tots units fem Penya, fem Barça!!!

Comentarios cerrados