Torneig de Sa Llum 2018
29 agosto 2018 | Por lorenzo | Categoria: Horarios y resultados En marcha la Segunda Parte del Torneo de la Luz en Montuiri
At.Rafal, At.Baleares, Es Pla, SelecciĂłn FFIB Femenina sub 18,Mallorca Topofotball, CD Cide, SD La Salle, CD Campos, Petra, Cala dâOr, Penya Arrabal, SantanyĂ y Mallorca disputarĂĄn los partidos que tendrĂĄn lugar la segunda (Juveniles y Cadetes) y la Ășltima semana del mes de agosto (Infantiles, alevines, benjamines y prebenjamines).
Adjuntamos las fechas y horarios de todos los partidos para que puedan disfrutar de unas tardes-noches de buen fĂștbol en el precioso pueblo de MontuĂŻri.
Torneig de sa Llum 2018
5 Agost
20:00 h, InauguraciĂł
PresentaciĂł equips participants de totes les categories. Dos representants de cada equip ( jugador, entrenador o delegat). Els jugadors hauran dâanar uniformats amb roba esportiva del seu equip.
Partit Inaugural Juvenil A
21:00 h MANACOR- PENYA ARRABALÂ (2-2)
CAMPEONÂ Penaltys Penya Arrabal
6 Agost
Cadet B, Triangular de 40 min cada partit
CAMPEON S.D. LA SALLE
19:00 h AT RAFAL â LA SALLE (1-1)
19:45 h LA SALLEB-BÂ 3 AT.RAFAL 0
20:30 h ES PLA 0 AT.RAFAL 0
7 Agost
CAMPEON PĂNYA ARRABAL
Cadet A, Triangular de 40 min cada partit
19:00 h CIDE â LA SALLEÂ 0-0 la SALLE penaltys
19:45 h PENYA ARRABAL â LA SALLE (1-0)
20:30 h PENYA ARRABAL â CIDE (0-0)
8 Agost
Juvenil B, Triangular de 45 min cada partit
19:00 h CAMPOS â ES PLA
20:00 h PETRA â CAMPOS
21:00 h ES PLA â PETRA
Torneig de sa Llum 2018
27 Agost
PrebenjamĂ: triangular de 2 parts (10 minuts per part) cada partit. DesprĂ©s de cada partit hi haurĂ llançament de tres penals.
18:00 h PrebenjamĂ BÂ (Es Pla- AT Rafal- Cala dâor)
18:00 h Prebenjamà 2n any (Es Pla- AT Rafal- Cide)
19:30 h Infantil B semifinal
Cide-Penya Arrabal
21:30 h Infantil A semifinal
AT Balears- La Salle
28 Agost
AlevĂ A i 1r any: Partits de 2 parts de 15 minuts
Es Pla-Santanyi
18:30 h AlevĂ A semifinal
Cide-La Salle
19:30 h AlevĂ 1r any semifinal
AT Balears-Penya Arrabal
19:30 h AlevĂ A semifinal
Es Pla-AT Rafal
20:30 h Final Alevi 1r anyÂ
20:30 h Final Alevi A
21:30 h Infantil A semifinal Mallorca-Cide
29 Agost
BenjamĂ A i 1r any: Partits de 2 parts de 15 minuts
18:30 h BenjamĂ 1r any semifinal
Es Pla- Cide
18:30 h BenjamĂ A semifinal
Cide-La Salle
19:30 h BenjamĂ 1r any semifinal
Cala dâor- AT Rafal
19:30 h BenjamĂ A semifinal
Es Pla- AT Rafal
20:30 h Final BenjamĂ 1r any
20:30 h Final BenjamĂ A
21:30 h Infantil B semifinal
Es Pla â AT Rafal
30 Agost
19:00 h Final Infantil B
21:00 h Final Infantil A
31 Agost
20:00 h Futbol femenĂ
SelecciĂł sub 18 â Mallorca Toppfotball