14-03-2018, (Miércoles) |
|
|
LIGA NACIONAL JUVENIL, LIGA |
Campo |
Hora |
Jornada |
|
Resul. |
|
|
LA SALLEÂ Â – Â P. BLANC I BLAVA |
|
|
 POL. LA SALLE |
 17:45 |
 28 |
|
2-1 |
|
|
PORTMANY «A»  –  PENYA ARRABAL «A» |
|
|
 SANT ANTONI DE PORTMANY |
 16:00 |
 30 |
|
0-5 |
|
|
|
JUVENILES 2ª REGIONAL |
Campo |
Hora |
Jornada |
|
Resul. |
|
|
BINISSALEM «B»  –  SP. SAN FRANCISCO |
|
|
 BINISSALEM F-11 |
 20:45 |
 24 |
|
– |
|
|
|
CADETES 1ª REGIONAL GRUPO B |
Campo |
Hora |
Jornada |
|
Resul. |
|
|
BALEARS  –  LA SALLE ATº |
|
|
 SON MALFERIT F-11 |
 20:30 |
20 |
|
– |
|
|
|
INFANTILES 2ª REGIONAL GRUPO E |
Campo |
Hora |
Jornada |
|
Resul. |
|
|
FELANITX  –  SP. CIUTAT DE PALMA «B» |
|
|
 FELANITX |
 19:30 |
 23 |
|
– |
|
|
|
ALEVINES PREFERENTE GRUPO B |
Campo |
Hora |
Jornada |
|
Resul. |
. |
|
CIDE  –  LA SALLE «A» |
|
|
 CIDE F-7 (2) |
 19:00 |
 21 |
|
– |
|
|
|
ALEVINES 2ª REGIONAL GRUPO C |
Campo |
Hora |
Jornada |
|
Resul. |
|
|
CARDASSAR «B»  –  SERVERINS DEL S. |
|
|
 SAN LORENZO F-7 (1) |
 18:30 |
 21 |
|
– |
|
|
|
ALEVINES 2ª REGIONAL MALLORCA, GRUPO F |
Campo |
Hora |
Jornada |
|
Resul. |
|
|
SANT JORDI  –  CAMPUSESPORT ATº D. C.E. |
|
|
 SANT JORDI F-7 |
 18:30 |
 22 |
|
– |
|
|
|
BENJAMINES 2ª REGIONAL MALLORCA, GRUPO B |
Campo |
Hora |
Jornada |
|
Resul. |
|
|
JUVENTUD U.D.S.O. Â – Â ARENAL |
|
|
 SON FUSTER 2 |
 19:00 |
 19 |
|
– |
|
|
|
BENJAMINES 2ª REGIONAL MALLORCA, GRUPO E |
Campo |
Hora |
Jornada |
|
Resul. |
|
|
COLLERENSE «A»  –  MERCAT DE STA.CATALINA D.S.C.AT |
|
  |
 M.COLL D’EN REBASSA |
 19:00 |
 16 |
|
– |
|
|
|
PRE-BENJAMINES MALLORCA, GRUPO A |
Campo |
Hora |
Jornada |
|
Resul. |
. |
|
ARTÀ ATLÈTIC DEL A.  –  POBLENSE |
|
|
 ARTA |
 18:30 |
 19 |
|
– |
|
|
|
PRE-BENJAMINES MALLORCA, GRUPO F |
Campo |
Hora |
Jornada |
Ãrbitro |
. |
|
|
ESPORLES  –  ATº SON CALIU D.RTV.S.C. «B» |
|
  |
 ESPORLES |
 18:30 |
 16 |
|
– |
|
|
|
FUTBOL SALA – ALEVIN LIGA, GRUPO B |
Campo |
Hora |
Jornada |
|
Resul. |
|
|
CLUB DEPORTIVO VIVA SPORTS  –  ENTRECULTURAS MONTESION «B» |
|
|
 P.M. SECAR DE REAL |
 19:15 |
 15 |
|
– |
|
|
|
FUTBOL SALA – BENJAMIN LIGA, GRUPO A |
Campo |
Hora |
Jornada |
|
Resul. |
|
|
SON FERRER ATLETIC  –  URBANITZACIONS CLUB DEPORTIVO «A» |
|
|
 P.M. SON FERRER |
 18:45 |
 11 |
|
– |
|
|
|
FUTBOL SALA – PRE-BENJAMIN LIGA, GRUPO A |
Campo |
Hora |
Jornada |
|
Resul. |
. |
|
ATLÉTIC CLUB DEL COL.LEGI PEDRO POVEDA «A»  –  ENTRECULTURAS MONTESION «A» |
|
|
 POL. PEDRO POVEDA |
 18:00 |
 7 |
|
– |
|
|
|
FUTBOL SALA – PRE-BENJAMIN LIGA, GRUPO C |
Campo |
Hora |
Jornada |
|
Resul. |
|
2 |
U D ARENAL Â – Â ESPANYA |
|
|
 P.M. S?ARENAL |
 19:30 |
 9 |
|
– |
|