Esdeveniments esportius als quals hi participen esportistes del CTEIB durant el cap de setmana del 26 al 27 de novembre
24 noviembre 2016 | Por lorenzo | Categoria: PolideportivoLlistat de les competicions i esdeveniments esportius als quals hi participen esportistes del Centre de Tecnificació Esportiva de les Illes Balears durant el cap de setmana del 26 al 27 de novembre de 2016.
-
Programa de Tecnificació d’Atletisme:
-
Cross Internacional de la Constitución: Alcobendas, Madrid (27 novembre)
- Esportistes: LucÃa Pinacchio.
-
-
Programa de Tecnificació de Bà dminton
-
Master nacional sub15 i sub19: Guadalajara (26-27 novembre)
- Esportistes: Andrea Ibañez (sub19), Carlos Iglesias, Marcos RodrÃguez, Abril Ramón, Rio Abril.
-
-
Programa de Tecnificació de Bà squet:
-
Lliga de primera divisió femenina: Bà squet Muro senior – Cteib (junior) (diumenge 27 novembre, 11.30h)
- Esportistes: Sandra Blanes, Aina Perello, Anna Vidal, Aina Vilanova, Aiora Rivas, Patricia GarcÃa, Maru Talens, Erika Michavila, Nuria Domingo, Bintou Lo, Judith Iglesias.
-
-
Programa de Tecnificació de Boxa:
-
Torneig autonòmic Astúries: Astúries (25-26 novembre)
- Esportistes: Alba Ortiz.
-
-
Programa de Tecnificació de Ciclisme:
-
Lliga de Ciclisme en pista: Palma Arena (25 novembre)
- Esportistes: Xavi Cañellas, Iurani Blanco, Raul Gomez, Lucia Gomez, Francesc Bennassar, Andreu Bernat, Nofre Bisbal, Mateu Gamundi, Marina Garau.
-
Trofeo Sa Pobla Ciclo-cross: Sa Pobla (27 novembre)
- Esportistes: Francesc Bennassar, Raul Gomez, Lucia Gomez, Mateu Gamundi
-
-
Programa de Tecnificació de Gimnà stica ArtÃstica Femenina:
-
Jornada de Relegation Bundesliga: Singen, Alemanya (26-27 novembre)
- Esportistes: Cintia RodrÃguez, Claudia Colom.
-
-
Programa de Tecnificació de Gimnà stica ArtÃstica Masculina:
-
Sokol Grand Prix Gymnastique Brno: Republica Txeca (26 novembre)
- Esportistes: Kevin Vich GarcÃa.
-
-
Programa de Tecnificació de Natació Sincronitzada:
-
Campionat d’Espanya de figures infantil-juvenil: Madrid (26-27 novembre)
- Esportistes: Sandra Olivieri, Mayra Martin, Lluc Bonnin, Ana Rosello, Cristina Garau.
-
-
Programa de Tecnificació de Salts:
-
Concentració equip nacional (preparatori campionat del món júnior): CAR Sant Cugat (24-25 novembre)
- Esportistes: Adrián Abadia, Matthew Wade.
-
Campionat del món júnior: Kazan, Rúsia (29 novembre-4 desembre)
- Esportistes: Adrián Abadia, Matthew Wade.
-
-
Programa de Tecnificació de Taekwondo:
-
Campionat de Balears absolut: Poliesportiu Germans Escales (27 novembre)
- Esportistes: Jaume Torrens, Francisco González, LuÃs Maldonado, Adam Maldonado, Francisco José Tirado, Alejandro Jiménez, Jorge González, José LuÃs Cruz.
-