XLI Torneig de Sa Llum Juvenil-B ; La Salle-At.Baleares (0-0) Campeón At.Baleares por Penaltys

21 agosto 2013 | Por lorenzo | Categoria: Horarios y resultados

  112-300x199Nueva jornada con la gran final de Cadetes y cuyo ganador ha sido el At.Baleares por penaltis, por su parte el Montuiri fue Tercero al ganar al St.Francesc por 3-1


Pep Mas para Sportsdecanostra

Resultats jornada 12 Torneig de sa llum:
JuvenilB:
3er i 4t lloc:
Montuiri 3 ( Said, Adrià i Emilio) – St. Francesc 1 ( Gordillo)
Final:
At. Balears 0 – La Salle 0
Guanyador per penals: At. Balears

 

,

Divendres 9:
.
20:30: PRESENTACIÓ
22:00: JUVENIL A GRUP 1: St. Francesc – Mallorca    (3-2)

 sportsdecanostra.com

Dissabte 10:
.
18:30: Aleví A : camp 1 : MontuiriSt Francesc (3-4)
                               camp 2La SalleBalears (2-1)
20:00: Infantil B :  Montuiri – Juv. Can Picafort (4-1)
 21:30: Juvenil A grup 2 : La Salle – At. Balears (0-6)

  sportsdecanostra.com

Diumenge 11:
.
18:30: Aleví B: Camp 1: Es Pla – cide B (2-4)
                             Camp 2: St. Francesc  B– Balears B (2-0)
20:00: Infantil B: La salleB – Balears B (2-0)
21:30: Juvenil A grup1: Manacor – Penya Arrabal (1-0)

 sportsdecanostra.com

Dilluns 12: 
.
18:30: Infantil A: La Salle – Cide (12-0)
20:00: Cadet : Montuiri – Olimpic (2-3)
22:00: Juvenil A grup 2: Cide B – Campos (2-4)

 sportsdecanostra.com

Dimarts 13:
.
18:30: Infantil A: St Francesc – Balears (2-3)
20:00: Cadet: St. Francesc B – Balears B (0-3)
22:00: Juvenil B: Montuiri – La SalleB (3-4)

Dimecres 14:
.
18:30  Triangular benjamí:   Montuiri_ Es Pla –  Balears B-Montuiri
Es Pla-At.Baleares (0-1)
Montuiri-Es Pla (1-0)
Montuiri-At.Baleares (0-3)

20:00: Juvenil B: Balears B – St. Francesc B (3-0)

Divendres 16:
.
 19:00: Aleví B: camp 1 : tercer i quart lloc  Es Pla-Baleares-B (1-2)
                                Camp 2: Final.   Cide-San Francisco-B (2-6)
20:30: Juvenil A grup 1: Semifinal San Francisco- Manacor (2-1)

Dissabte 17:
.
19:00: Aleví A: camp1: tercer i quart lloc  Montuiri- Balears (2-4)
                              Camp2: final San Francisco-La Salle (2-7)
20:30: Juvenil A grup 2: semifinal  Campos-At.baleares (0-7)
.
Diumenge 18:

.
19:00: Infantil B: Tercer i quart lloc Baleares- Juv. C´an Picafort (3-0)
20:30: Infantil B: Final  La Salle-Es Pla (1-0)

Dilluns 19:  
.
19:00: Infantil A: Tercer i quart lloc  San Francisco-Cide (3-0)
20:30: Infantil A: Final La Salle-Balears (0-2)
.
Dimarts 20:
. (1-1)
19:00: Cadet: Tercer i quart lloc Montuiri-San Francesc-B (1-1)
21:00: Cadet: Final Olimpic-Balears (2-3)

Dimecres 21:
.
19:00: Juvenil B: Tercer i quart lloc Montuiri-San Francesc B
21:00: Juvenil B: Final  La Salle-Baleares

Dijous 22 :
.
21:00: Juvenil A : Final  San Francisco JLN – Baleares D.H.
23:00: Entrega de trofeus.

sportsdecanostra.com

Comentarios cerrados