U.E.Lloret; La Pretemporada ya es aqui

28 julio 2013 | Por lorenzo | Categoria:

24178Sembla que va ser ahir quan celebrĂ vem el final de la  temporada passada i ja estem de tornada davant un nou  repte. El proper 1 d’agost, el nostre equip començarĂ  una  pre-temporada que durarĂ  un mes. L’equip tĂšcnic  juntament amb la direcciĂł del Club han aconseguit formar una gran plantilla, que de ben segur ens donarĂ  moltes  alegries. El primer partit amistĂłs s’efectuarĂ  tan sols dos  dies desprĂ©s del primer entrenament, i per primera  vegada el nostre equip visitarĂ  les cuidades instal·lacions del RCD.Mallorca a Son Bibiloni, per enfrontar-se al seu  equip de Juvenil Div.Nacional.  Des d’aquĂ­ desitgem a tots els que integren la plantilla,  moltissima sort en la que promet ser una lliga molt  disputada

 

Parece que fue ayer cuando celebråbamos el final de la temporada pasada y ya estamos de vuelta ante un nuevo reto. El próximo 1 de agosto, nuestro equipo comenzarå una pretemporada que durarå un mes. El equipo técnico junto con la dirección del Club han conseguido formar una gran plantilla, que seguro nos darå muchas alegrías. El primer partido amistoso se efectuarå tan sólo dos días después del primer entrenamiento, y por primera vez nuestro equipo visitarå las cuidadas instalaciones del RCD.Mallorca en Son Bibiloni, para enfrentarse a su equipo de Juvenil Div.Nacional. Desde aquí deseamos a todos los que integran la plantilla, muchisima suerte en la que promete ser una liga muy disputada

 

Comentarios cerrados