Sports de ca Nostra

XLVII TORNEIG DE SA LLUM – MONTUÏRI 2019 (CALENDARIO)

Un año más Montuiri sera escenario del Torneo de Sa Llum que reune a los mejores equipos de Mallorca en lo que le llama la Previa de la temporada
Como novedad hay que decir que se llevara acabo un triangula de Fútbol femenino en el que participaran el Collerense, Son Sardina y Balears.

XLVII TORNEIG DE SA LLUM – MONTUÏRI 2019

Equips participants

Femení

Collerense-AT Balears-Son Sardina

Juvenil A

Cide-La Salle-Campos

Juvenil B

Es Pla-Sineu-Algaida-Porto Cristo

Cadet A

Cide-Pla de na Tesa- La Salle -RCD Mallorca

Cadet B

Es Pla-Espanya-San Francesc-Penya Arrabal

Infantil A

Cide-Serverense-RCD Mallorca-La Salle

Infantil B

Es Pla-Penya Arrabal-La Salle-Campos

Aleví A

Es Pla A-Es Pla B-Juventut Mallorca-Constancia

Aleví B

Es Pla A-Es Pla B-Cide-Cala d’or

Benjamí A

Es Pla-Serverense-Cala d’or-La Salle

Benjamí B

Es Pla A-Es Pla B-La Salle-Poblense

Prebenjamí A

Es Pla-Campos-Cala d’or

Prebenjamí B

Es Pla-La Salle

Diumenge 4 agost

20:00 Inauguració

21:30 Juvenil A

Cide-La Salle

Dilluns 5 agost

20:00 Juvenil B

Sineu-Porto Cristo

Dimarts 6 agost

20:00 Juvenil B

Es Pla-Algaida

Dimecres 7 agost

DESCANS

Dijous 8 agost

Femení

19:30 Son Sardina-AT Baleares

20:30 AT Baleares-Collerense

21:30 Son Sardina-Collerense

Divendres 9 agost

19:00 Juvenil B 3r i 4t lloc

21:00 Juvenil A

Campos-Cide

Dissabte 10 agost

19:00 Juvenil B Final

21:00 Juvenil A

Campos-La Salle

Dilluns 26 agost

19:00 Infantil B

Es Pla-Campos

21:00 Cadet B

Es Pla-Espanya

Dimarts 27 agost

19:00 Infantil B

La Salle-Penya Arrabal

21:00 Cadet B

San Francesc-Penya Arrabal

Dimecres 28 agost

19:00 Triangular Prebenjamí A

Es Pla-Campos-Cala d’or

19:00 Prebenjamí B

Es Pla-La Salle

21:00 Cadet A

RCD Mallorca-La Salle

Dijous 29 agost

18:30 Benjamí A

Es Pla-Cala d’or

18:30 Benjamí B

Es Pla A-La Salle

19:15 Benjamí A

Serverense-La Salle

19:15 Benjamí B

Es Pla B-Poblense

20:00 Benjamí A 3r i 4t lloc

20:00 Benjamí B 3r i 4t lloc

20:45 Benjamí A Final

20:45 Benjamí B Final

21:30 Infantil A

La Salle-Serverense

Divendres 30 agost

18:45 Aleví A

Es Pla A-Juventut Mallorca

18:45 Aleví B

Es Pla A-Cide

19:30 Aleví A

Es Pla B-Constància

19:30 Aleví B

Es Pla B-Cala d’or

20:15 Aleví A 3r i 4t lloc

20:15 Aleví B 3r i 4t lloc

21:00 Aleví A Final

21:00 Aleví B Final

Dissabte 31 agost

19:00 Infantil A

RCD Mallorca-Cide

21:00 Cadet A

Cide-Pla de na Tesa

Diumenge 1 setembre

19:00 Infantil A 3r i 4t lloc

21:00 Infantil A Final

Dilluns 2 setembre

19:00 Cadet B 3r i 4t lloc

21:00 Cadet B Final

Dimarts 3 setembre

19:00 Infantil B 3r i 4t lloc

21:00 Infantil B Final

Dimecres 4 setembre

19:00 Cadet A 3r i 4t lloc

21:00 Cadet A Final

Los comentarios están cerrados.