Sports de ca Nostra

Esdeveniments esportius als quals hi participen esportistes del CTEIB durant el cap de setmana del 7 al 8 de maig

CENTRO TECNIFICACIONLlistat de les competicions i esdeveniments esportius als quals hi participen esportistes del Centre de Tecnificació Esportiva de les Illes Balears durant el cap de setmana del 7 al 8 de maig de 2016.
Programa de Tecnificació de Ciclisme:
  • Copa d’Espanya de ruta i volta a Burgos: Burgos (7-8 maig)
Esportistes: Iurani Blanco, Marga López.
  • Volta a Alacant cadets: Alacant(7-8 maig)
Esportistes: Mateu Gamundí, Andreu Bernat.
  • Challenge comunitat valenciana ruta: Denia (8 maig)
Esportistes: Vicent Roig, Biel Llull.
Programa de Tecnificació de Gimnàstica Artística Femenina:
  • Encontre Internacional ESP-RUM: Alcorcón, Madrid (7 maig)
Esportistes: Cintia Rodríguez, Claudia Colom.
  • Bundesliga: Lasgenhagen, Hannover (7-8 maig)
Esportistes: Carolina Sánchez, Marina Plomer, Paula Rubí.
Programa de Tecnificació de Gimnàstica Artística Masculina:
  • Control tècnic equip nacional júnior: CAR Madrid (7-8 maig)
Esportistes: Gonzaga Aragón, Nicolau Mir.
Programa de Tecnificació de Lluita:
  • Preolímpic mundial: Estambul, Turquia (6-8 maig)
Esportistes: Ismael Navarro, Karima Sánchez, Levan Metreveli, Manuel Ortiz.
Programa de Tecnificació de Natació:
  • Trofeu Festes de Maig 2016: Piscina Municipal Sta. Eulàlia, Eivissa (7-8 maig)
Esportistes: Aina Hierro, M. Antònia Grimalt, Cintia Huete, Ma. Pilar Perelló, Sergio de Celis, Miquel Noguera, Antoni Mulet, Miguel Ángel Gallego.
Programa de Tecnificació de Natació per a persones amb discapacitat:
  • Campionat d’Europa: Funchal, Portugal (28 abril-8 maig)
Esportistes: Nerea Barrientos.
Programa de Tecnificació de Tennis:
  • Master Mutua Madrid Sub-16: Madrid (5-8 maig)
Esportistes: Pedro Vives.
Programa de Tecnificació de Tir amb Arc:
2a tirada 7a lliga nacional cadet i menor 14 anys: Madrid (7-8 maig)
Esportistes: Denis Catalin, Pablo Orozco, Sara Beatriz Diez, Adrià Prats.
Programa de Tecnificació de Vela:
I Regata Colonia Sant Jordi – Trofeo Jordi Calafat: Colonia Sant Jordi (7-8 maig)
Esportistes (classe optimist): Sión Rosselló.

Los comentarios están cerrados.