Sports de ca Nostra

Esdeveniments esportius als quals hi participen esportistes del CTEIB durant el cap de setmana

13063095_10153393533726059_1218252778966692295_oLlistat de les competicions i esdeveniments esportius als quals hi participen esportistes del Centre de Tecnificació Esportiva de les Illes Balears durant el cap de setmana del 23 al 24 d’abril de 2016.

Programa de Tecnificació de Bàsquet:
Fase final campionat sènior primera divisió femenina: Poliesportiu Esporles
Jovent Alaior(senior) – Cteib(junior) (23 abril, 18.00h)
Hispania – Dakota Acudia (23 abril, 20.00h)
(24 abril, 10h. 3r i 4t lloc i 12h. final)
Esportistes: Sara Soler, Mireia Torrens, Silvia Castillo, Iraide Juez, Marina Bauzá, Nora Riera, Anna Vidal, Ana Perelló, Aina Vilanova, Paula Charro, Patricia García, Aiora Rivas, Sandra Blanes, Mar Talens.
Programa de Tecnificació de Ciclismo:
  • Copa d’Espanya de Ruta (Clàsica Pascual Momparler): Castelló (24 abril)
Esportistes: Xavier Cañellas, Biel Pons.
  • II Volta Costa Calida: Múrcia (23-24 abril)
Esportistes: Vicent Roig, Biel Llull.
Programa de Tecnificació de Lluita:
Torneig Mundial classificatori Jocs Olímpics: Ulan Batar, Mongòlia (22-24 abril)
Esportistes: Ismael Navarro, Levan Metreveli.
Programa de Tecnificació de Piragüisme:
2a Copa Espanya Kayak de Mar: Denia (23 abril)
Esportistes: Esther Corral, Álvaro Foguet, Bernat Josep Dols, Joan Cunill, Joan Gual, Jorge Gascón, Martín Montero, Mireya Reina, Nicolau Ruiz, Paula Cladera.
Programa de Tecnificació de Salts:
6è Trofeu Internacional Junior: Dresden, Alemanya (21-24 abril)
Esportistes: Matthew Wade, Adrian Abadia.
Programa de Tecnificació de Tennis:
  • Fase final Campionat Mallorca cadet per equips: Club Sportinca (23-24 abril)
Esportistes: Gerard Escandell, Rodrigo Tomás.
  • Torneig Cepsa: Club Tennis Llucmajor (23 abril-8 maig, 2 caps de setmana)
Esportistes: Rosa Vicens, Marta Vicens, Cristina Moll, Carlos Pinedo, Rodrigo Tomás, Gerard Escandell, Pablo Schelcher.
  • Torneig Marca: Villena, Alacant (25-29 abril)
Esportistes: Rosa Vicens, Pablo Schelcher, Carlos Pinedo.
Programa de Tecnificació de Triatló:
  • Campionat de Balears de Triatló Olímpic Ferrer Hotels: Can Picafort (24 abril)
Esportistes: Javier Oliver.
  • Campionat d’Espanya de Duatló per equips: Soria (23 abril)
Esportistes: Carlos Oliver.
  • Campionat d’Espanya de Duatló per relleus: Soria (24 abril)
Esportistes: Carlos Oliver.
Programa de Tecnificació de Voleibol:
Campionat de Mallorca cadet clubs: Soller (23-24 abril)
Esportistes: Aina Munar, Maria Rodríguez, Leyre Puerto, Laura Jiménez, Cristina Binimelis

Los comentarios están cerrados.