Sports de ca Nostra

Esdeveniments esportius als quals hi participen esportistes del CTEIB durant el cap de setmana

11230592_10153243255316059_7257318065304103133_nLlistat de les competicions i esdeveniments esportius als quals hi participen esportistes del Centre de Tecnificació Esportiva de les Illes Balears durant el cap de setmana del 13 al 14 de febrer de 2016.

Programa de Tecnificació de Ciclisme:
Concentració i presentació equip Caja Rural-Seguros RGA: Navarra (10-12 febrer)
Esportistes: Xavi Cañellas.

Concentració equip Fundació Contador (júnior): Madrid (12-15 febrer)
Esportistes: Joan Martí Bennassar, Tomeu Gelabert.

Open d’Espanya Pista: Palma Arena (13 febrer)
Esportistes: Xavi Cañellas, Miguel Enrique Martín, Vicent Roig, Alex Hernández, Gastón Rodríguez, Jaume Gelabert, Mateu Gamundí, Andreu Bernat, Marga López, Iurani Blanco, Gerard Fernández.

Programa de Tecnificació de Gimnàstica Artística Femenina:
Lliga italiana, sèrie A: Rimini (Itàlia) (11-14 febrer)
Esportistes: Claudia Colom, Cintia Rodríguez.

Programa de Tecnificació de Motociclisme:
Bassella Race 1: Lleida (12-15 febrer)
Esportistes: Jesús Ferreres.

Programa de Tecnificació de Natació Sincronitzada:
Campionat de Balears d’Hivern: Piscines Es Raspallar (Eivissa) (13-14 febrer)
Esportistes: Marta Torrens, Ana Roselló, Cristina Garau, Lluc Bonnín, Malena Serra, Mayra Martín.

Programa de Tecnificació de Piragüisme:
1a competició Copa Balear: RCN Palma (13 febrer)
Esportistes: Esther Corral, Joan Cunill, Aida Caterina Bauzà, Paula Cladera, Margalida Crespí,   Bernat Dols, Jorge Angel Gascòn, Joan Gual, David Llull, Mireya Reina, Nicolau Ruiz, Adela Borbolla, Álvaro Foguet, Pau Hierro, Martín Montero, Margalida Vallbona.

Programa de Tecnificació de Salts:
Campionat d’Espanya d’Hivern: Madrid (11-14 febrer)
Esportistes: Francisca Bauzá, Andreu Jaume, Matthew Wade, Adrián Abadía, Cristina Mota.

Programa de Tecnificació de Tennis:
ITF Women Palma Nova I (prèvia i quadres): Guillermo Vilas Tennis Academy (13-20 febrer)
Esportistes: Isabel Adrover, Rosa Vicens, Marta Vicens, Cristina Moll.

Programa de Tecnificació de Vela:
Regata campionat sudamericà 470: Argentina (10-13 febrer)
Esportistes: Paula Barceló, Marina Gallego, Fátima Reyes.

Trofeu Pro Rigging (classe 420, classificatori balear): RCN Palma (13-14 febrer)
Esportistes: Aina Colom, Victoria Sisk, Javi González, Albert Torres, Toni Massanet.

Làser Europa Cup: Las Palmas de Gran Canària (Canàries) (8-14 febrer)
Esportistes: Joan Cardona

Trofeu Pro Rigging (làser standard): RCN Palma (13-14 febrer)
Esportistes: Toni Salvá, Ramiro Foguet.

Trofeu Pro Rigging (optimist): RCN Palma (13-14 febrer)
Esportistes: Sión Rosselló.

Los comentarios están cerrados.