Sports de ca Nostra

Menorca ; Horaris Futbol 25-26 gener 2014

futbolHoraris  Fin de Setmane diferentes categories de Fútbol

 

25-01-2014,  (Sábado)

REGIONAL PREFERENTE MENORCA-LLIGA, LLIGA

Campo

Hora

Jornada

Resul.

NORTEÑO   –   UE SAMI

  Las Arenas-Fornells

  16:30

 4

AT CIUTADELLA   –   CCE SANT LLUIS

  Sant Antoni – Ciutadella

  16:30

 4

140125 FINAL COPA JUVENIL, FINAL

Campo

Hora

Jornada

Resul.

CE FERRERIES   –   CE ALAIOR

  Los Nogales – Es Migjorn

  16:30

 1

INFANTILES MENORCA-LLIGA, 1a REGIONAL

Campo

Hora

Jornada

Resul.

AT VILLACARLOS   –   CF SPORTING DE MAHON “A”

  Municipal Es Castell

  10:30

 3

PENYA CIUTADELLA ESPORTIVA   –   MENORCA AT del MENORCA

  Son Marçal – Ciutadella

  11:30

 3

UD MAHON “A”   –   CE ALAIOR “A”

  San Carlos-Maó

  11:00

 3

CCE SANT LLUIS   –   P. ORIENT del PCE “A”

  Municipal Sant LLuís

  11:00

 3

DOSA CF “A”   –   ATLETICO VILLACARLOS “B”

  Sant Antoni – Ciutadella

  11:30

 3

INFANTILES MENORCA-LLIGA, 2a REGIONAL

Campo

Hora

Jornada

Resul.

CE FERRERIES “B”   –   UE SAMI AT del SAMI

  Sant Bartomeu-Ferreries

  11:00

 3

CD MENORCA   –   RECREATIVO BOSCOS C.F.

  Estadi Mahonés-Maó

  10:00

 3

CF SPORTING DE MAHON “B”   –   CE FERRERIES “A”

  Municipal de Maó

  11:30

 3

CE MERCADAL   –   UD MAHON “B”

  Sant Martí – Es Mercadal

  09:30

 3

PRE-BENJAMI MENORCA F-6 FASE MENORCA 13/14, LLEVANT

Campo

Hora

Jornada

Resul.

CE ALAIOR “C”   –   CF SPORTING DE MAHON “A”

  POLI IES MIQUEL GUARDIA

  10:30

 4

CCE SANT LLUÍS “A”   –   CE ALAIOR “A”

  P.M. MAHON

  11:45

 4

UD MAHON   –   CD MENORCA “A”

  P.M. MAHON

  12:45

 4

CE ALAIOR “B”   –   AT VILLACARLOS “A”

  P.M. MAHON

  10:45

 4

PRE-BENJAMI MENORCA F-6 FASE MENORCA 13/14, PONENT

Campo

Hora

Jornada

Resul.

CE FERRERIES “A”   –   CE MERCADAL “B”

  P.M. CIUTADELLLA

  09:30

 4

CE MERCADAL “A”   –   PENYA CIUTADELLA ESPORTIVA “C”

  P.M. CIUTADELLLA

  10:30

 4

PENYA CIUTADELLA ESPORTIVA “B”   –   PENYA CIUTADELLA ESPORTIVA “A”

  P.M. CIUTADELLLA

  12:30

 4

PENYA CIUTADELLA ESPORTIVA “D”   –   CE FERRERIES “B”

  P.M. CIUTADELLLA

  11:30

 4

FEMENINA SALA MENORCA COPA, COPA

Campo

Hora

Jornada

Resul.

CD MENORCA   –   PENYA CIUTADELLA ESPORTIVA

  P.M. MAHON

  15:30

 10

26-01-2014,  (Domingo)

REGIONAL PREFERENTE MENORCA-LLIGA, LLIGA

Campo

Hora

Jornada

Resul.

CF SPORTING DE MAHON   –   CE FERRERIES

  Municipal de Maó

  16:30

 4

CD MIGJORN   –   UD MAHON

  Los Nogales – Es Migjorn

  16:30

 4

CD MENORCA   –   CE ALAIOR

  Estadi Mahonés-Maó

  16:30

 4

CADETES MENORCA – COPA COCA COLA, LLIGA

Campo

Hora

Jornada

Resul.

UE SAMI AT del SAMI   –   RTV. BOSCOS

  Municipal Sami – Ciutadella

  11:00

 13

MENORCA AT del MENORCA   –   P. ORIENT del PCE

  Estadi Mahonés-Maó

  11:00

 13

UD MAHON   –   CCE SANT LLUIS

  San Carlos-Maó

  11:30

 13

CF SPORTING DE MAHON “A”   –   CE ALAIOR

  Municipal de Maó

  11:00

 13

DOSA CF   –   CE FERRERIES

  Sant Antoni – Ciutadella

  12:00

 13

INFANTILES MENORCA-LLIGA, 2a REGIONAL

Campo

Hora

Jornada

Resul.

UD SEISLAN/UDM   –   P. ORIENT del PCE “B”

  San Carlos-Maó

  09:30

 3

FEMENINA SALA MENORCA COPA, COPA

Campo

Hora

Jornada

Resul.

ATLÈTIC CIUTADELLA C.F.   –   CF NORTEÑO

  P.M. CIUTADELLLA

  12:00

 10

CE MERCADAL   –   UE SAMI

  POLI DES MERCADAL

  12:00

 10

Los comentarios están cerrados.