Sports de ca Nostra

Torneig de Sa Llum 2018

  En marcha la Segunda Parte del Torneo de la Luz en Montuiri

 

At.Rafal, At.Baleares, Es Pla, Selección FFIB Femenina sub 18,Mallorca Topofotball, CD Cide, SD La Salle, CD Campos, Petra, Cala d’Or, Penya Arrabal, Santanyí y Mallorca disputarán los partidos que tendrán lugar la segunda (Juveniles y Cadetes) y la última semana del mes de agosto (Infantiles, alevines, benjamines y prebenjamines).

Adjuntamos las fechas y horarios de todos los partidos para que puedan disfrutar de unas tardes-noches de buen fútbol en el precioso pueblo de Montuïri.

 Toni Moyà Borràs-Fotazas.

Torneig de sa Llum 2018
5 Agost

20:00 h, Inauguració
Presentació equips participants de totes les categories. Dos representants de cada equip ( jugador, entrenador o delegat). Els jugadors hauran d’anar uniformats amb roba esportiva del seu equip.
Partit Inaugural Juvenil A
21:00 h MANACOR- PENYA ARRABAL  (2-2)

CAMPEON  Penaltys Penya Arrabal

6 Agost

Cadet B, Triangular de 40 min cada partit

CAMPEON S.D. LA SALLE

19:00 h AT RAFAL – LA SALLE (1-1)
19:45 h LA SALLEB-B  3 AT.RAFAL 0

20:30 h ES PLA 0 AT.RAFAL 0
7 Agost

CAMPEON PÈNYA ARRABAL

Cadet A, Triangular de 40 min cada partit
19:00 h CIDE – LA SALLE  0-0 la SALLE penaltys
19:45 h PENYA ARRABAL – LA SALLE (1-0)
20:30 h PENYA ARRABAL – CIDE (0-0)
8 Agost

Juvenil B, Triangular de 45 min cada partit
19:00 h CAMPOS – ES PLA
20:00 h PETRA – CAMPOS
21:00 h ES PLA – PETRA

Torneig de sa Llum 2018

27 Agost

Prebenjamí: triangular de 2 parts (10 minuts per part) cada partit. Després de cada partit hi haurà llançament de tres penals.

18:00 h Prebenjamí B (Es Pla- AT Rafal- Cala d’or)
18:00 h Prebenjamí 2n any (Es Pla- AT Rafal- Cide)

19:30 h Infantil B semifinal
Cide-Penya Arrabal
21:30 h Infantil A semifinal
AT Balears- La Salle

28 Agost
Aleví A i 1r any: Partits de 2 parts de 15 minuts
Es Pla-Santanyi
18:30 h Aleví A semifinal
Cide-La Salle
19:30 h Aleví 1r any semifinal
AT Balears-Penya Arrabal
19:30 h Aleví A semifinal
Es Pla-AT Rafal
20:30 h Final Alevi 1r any 
20:30 h Final Alevi A

21:30 h Infantil A semifinal Mallorca-Cide

29 Agost

Benjamí A i 1r any: Partits de 2 parts de 15 minuts
18:30 h Benjamí 1r any semifinal
Es Pla- Cide
18:30 h Benjamí A semifinal
Cide-La Salle
19:30 h Benjamí 1r any semifinal
Cala d’or- AT Rafal
19:30 h Benjamí A semifinal
Es Pla- AT Rafal
20:30 h Final Benjamí 1r any
20:30 h Final Benjamí A
21:30 h Infantil B semifinal
Es Pla – AT Rafal

30 Agost
19:00 h Final Infantil B
21:00 h Final Infantil A
31 Agost

20:00 h Futbol femení
Selecció sub 18 – Mallorca Toppfotball

Los comentarios están cerrados.