Sports de ca Nostra

Festa del Futbol Base a Son Moix

Organitzada per la FFIB i DIARIO DE MALLORCA, tendrà lloc a l’estadi de Son Moix, dilluns que ve, dia 18, a partir de les 19:00 hores.
Els campions de cada categoria rebran els trofeus de mans dels reprentants del Diario de Mallorca, la FFIB, i jugadors o exjugadors professionals convidats per a l’ocasió.

Aquests són els premiats:
 

 

 

CADETES FÚTBOL

 

CAMPEON CADETES 1ª REG. GR-B. C.D. ATC. BALEARES

1

CAMPEON CADETES 1ª REG. GR-A. R.C.D. MALLORCA

2

CAMPEON DE MALLORCA CADETES 1ª REG R.C.D. MALLORCA

3

CAMPEON DE BALEARES CADETE 1ª REG R.C.D. MALLORCA

4

CAMPEON CADETES 2ª REG GR-A CD.BINISSALEM “A”

5

CAMPEON CADETES 2ª REG GR-B ES RAVAL DE SANTA CATALINA

6

CAMPEON CADETES 2ª REG GR-C A.D. SON SARDINA “A”

7

CAMPEON CADETES 2ª REG GR-E C.D. S’HORTA

8

CAMPEON CADETES 2ª REG GR-F S.C.D. INDEPENDIENTE C/R

9

CAMPEON CADETES 2ª REG GR-D C. SANTA CATALINA ATC.

10

CAMPEON DE MALLORCA CADETES 2ª REG C. SANTA CATALINA ATC.

11

 

 

 

INFANTILES FÚTBOL

 

CAMPEON INFANTILES 1ª REG GR-A BALEARES “A” F.C.

12

CAMPEON INFANTILES 1ª REG GR-B A.D. PENYA ARRABAL

13

CAMPEON DE MALLORCA INFANTILES 1ª REG RTVO. MALLORCA

14

CAMPEON DE BALEARS INFANTIL 1ª REG RTVO. MALLORCA

15

CAMPEON INFANTILES 2ª REG GR-A RTVO. SAN FRANCISCO

16

CAMPEON INFANTILES 2ª REG GR-B S.D. LA SALLE ATC. “B”

17

CAMPEON INFANTILES 2ª REG GR-D C.D. GENOVA “A”

18

CAMPEON INFANTILES 2ª REG GR-E BALEARS “B” F.C.

19

CAMPEON INFANTILES 2ª REG GR-F C.D. BINISSALEM “A”

20

CAMPEON INFANTILES 2ª REG GR-G POBLENÇ ATC.

21

CAMPEON INFANTILES 2ª REG GR-C C.D. ESTUDIANTES

22

CAMPEON DE MALLORCA INFANTILES 2ª REG C.D. ESTUDIANTES

23

CAMPEON INFANTILES FUTBOL-7 C.D. CALA D’OR

24

CAMPEON MALLORCA INFANTILES FUTBOL 7 C.D. CALVIA

25

 

 

 

 

ALEVINES FÚTBOL

 

CAMPEON ALEVINES PREFERENTE GR-B R.C.D. MALLORCA “B”

26

CAMPEON ALEVINES PREFERENTE GR-A R.C.D. MALLORCA “A”

27

CAMPEON MALLORCAALEVINES PREFERENTE R.C.D. MALLORCA “A”

28

CAMPEON BALEARES ALEVINES PREFERENTE R.C.D. MALLORCA “A”

29

CAMPEON ALEVINES 1ª REGIONAL GR-A. A.D. SANTA CATALINA

30

CAMPEON ALEVINES 1ª REGIONAL GR-B. C.D. ATC. MANACOR

31

CAMPEON ALEVINES 1ª REGIONAL GR-C. U.E. ALCUDIA “A”

32

CAMPEON ALEVINES 1ª REGIONAL GR-D. C.D. CONSELL “A”

33

CAMPEON DE MALLORCA ALEVINES 1ª REG C.D. CONSELL “A”

34

CAMPEON ALEVINES 2ª REG GR-A. U.D. ALCUDIA “B”

35

CAMPEON ALEVINES 2ª REG GR-B. ALCUDIA ATC.

36

CAMPEON ALEVINES 2ª REG GR-C. C.D. CALA D’OR

37

CAMPEON ALEVINES 2ª REG GR-D. C.E. PLA DE SANT JORDI

38

CAMPEON ALEVINES 2ª REG GR-E. C.E. ANDRATX

39

CAMPEON ALEVINES 2ª REG GR-F. U.D. ROTLET MOLINAR ATC.

40

CAMPEON ALEVINES 2ª REG GR-G. RACING CLUB ANDRATX

41

CAMPEON DE MALLORCA ALEVINES 2ª REG ATC. BALEARES “B”

42

CAMPEON ALEVIN PRIMER AÑO AGORA PORTALS

43

CAMPEON MALLORCA ALEVINES PRIMER AÑO AGORA PORTALS

44

 

BENJAMINES FÚTBOL

 

CAMPEON BENJAMINES 1ª REG GR-B R.C.D. MALLORCA “B”

45

CAMPEON BENJAMINES 1ª REG GR-C A.D. PENYA ARRABAL

46

CAMPEON BENJAMINES 1ª REG GR-A R.C.D. MALLORCA “A”

47

CAMPEON DE MALLORCA BENJAMINES 1ª REG R.C.D. MALLORCA”A”

48

CAMPEON DE BALEARES BENJAMINES 1ª REG R.C.D. MALLORCA “A”

49

CAMPEON BENJAMINES 2ª REG GR-A C.D. LLOSETENSE

50

CAMPEON BENJAMINES 2ª REG GR-B C.D. SAN ALONSO 08

51

CAMPEON BENJAMINES 2ª REG GR-C C.E. ALGAIDA

52

CAMPEON BENJAMINES 2ª REG GR-E C.E. SANT JORDI “B”

53

CAMPEON BENJAMINES 2ª REG GR-F JUV. SON OLIVA ATC “A”

54

CAMPEON BENJAMINES 2ª REG GR-D S.C.D. INDEPENDIENTE C.R.

55

CAMPEON MALLORCA BENJAMINES 2ª REG S.C.D. INDEPENDIENTE C.R.

56

CAMPEON BENJAMINES 1º AÑO GRUPO A SP. CIUTAT DE PALMA

57

CAMPEON BENJAMINES 1º AÑO GRUPO C U.D. POBLENSE

58

CAMPEON BENJAMINES 1º AÑO GRUPO D C.D. ATC. BALEARES

59

CAMPEON BENJAMINES 1º AÑO GRUPO B A.D. PENYA ARRABAL

60

CAMPEON MALLORCA BENJAMINES 1º AÑO A.D. PENYA ARRABAL

61

 

 

PRE-BENJAMINES FÚTBOL

 

CAMPEON PRE-BENJAMINES GR-A. C.E. CONSTANCIA “A”

62

SUB-CAMPEON PRE-BENJAMINES GR-A C.D. BINISSALEM

63

CAMPEON PRE-BENJAMINES GR-B. C.E. CAMPOS ATLETIC

64

SUB-CAMPEON PRE-BENJAMINES GR-B ATC. MONTAURA

65

CAMPEON PRE-BENJAMINES GR-C. C.E. ES PLA “A”

66

SUB-CAMPEON PRE-BENJAMINES GR-C C.D. SERVERENSE

67

CAMPEON PRE-BENJAMINES GR-D. S.D. LA SALLE ATC

68

SUB-CAMPEON PRE-BENJAMINES GR-D C.D. ATC RAFAL “A”

69

SUB-CANPEON MALLORCA PRE-BENJAMINES C.D. ATC RAFAL “A”

70

CAMPEON PRE-BENJAMINES GR-E. C.D. FERRIOLENSE

71

SUB-CAMPEON PRE-BENJAMINES GR-E SP. CIUTAT DE PALMA

72

CAMPEON PRE-BENJAMINES GR-F. C.F. ATC SON CALIU

73

CAMPEON MALLORCA PRE-BENJAMINES C.F. ATC SON CALIU

74

CAMPEON BALEARES PRE-BENJAMIN C.F. ATC SON CALIU

75

SUB-CAMPEON PRE-BENJAMINES GR-F C.D. CALVIA

76

 

 

 

 

 

PRE-BENJAMINES 1º AÑO FÚTBOL

 

CAMPEON PRE-BENJAMINES 1º AÑO GR-A. BALEARS F.C.

77

SUB-CAMPEON PEBENJAMINES 1º AÑO GR-A C.D. FERRIOLENSE ATC

78

CAMPEON PRE-BENJAMINES 1º AÑO GR-B. S.P. CIUTAT DE PALMA

79

SUB-CAMPEON MALLORCA PRE-BENJAMINES 1º AÑO S.P. CIUTAT DE PALMA

80

SUB-CAMPEON PRE-BENJAMINES 1º AÑO GR-B SALLA ATLETICO

81

CAMPEON MALLORCA PRE-BENJAMINES 1º AÑO SALLA ATLETICO

82

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

TROFEO AL MEJOR JUGADOR DE FUTBOL EN CADA CATEGORÍA

 

 

FEMENINA JOANA MARIA VALCANERAS HORRACH POLLENÇA I PORT F.C.

83

CADETE IVAN ZAMORANO URBANO RTVO. MALLORCA

84

INFANTIL RAFAEL OBRADOR BURGUERA RTVO. MALLORCA

85

ALEVIN JUAN MOYA SASTRE C.D. BINISSALEM

86

BENJAMIN JORGE MORERA MARTÍN ATCO. SAN CAYETANO

87

PREBENJAMIN MANUEL RODRIGUEZ JIMENEZ S.D. LA SALLE ATLETICO

88

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

CADETES FUTBOL SALA

 

 

CAMPEON DE LIGA CADETES GR-B

C.E. LLAÜT

89

CAMPEON DE LIGA CADETES GR-A

A.E. PALMA MALLORCA F.S. “A”

90

CAMPEON COPA CADETE

A.E. PALMA MALLORCA F.S. “A”

91

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

INFANTILES FUTBOL SALA

 

 

CAMPEON LIGA INFANTILES GR-A

ENTRECULTURAS MONTESION

92

CAMPEON LIGA INFANTILES GR-B

C.D. VIVA SPORTS MASUNGA

93

CAMPEON COPA INFANTILES

A.E. PALMA MALLORCA F.S. “A”

94

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ALEVINES FUTBOL SALA

 

 

CAMPEON LIGA ALEVINES 1ª GR-A

A.E. LLEVANT MANACOR FISIOMEDIA F.S. “A”

95

CAMPEON LIGA ALEVINES 1ª GR-B

SON FERRER ATLETICO

96

CAMPEON COPA ALEVIVES 1ª

A.E. PALMA MALLORCA F.S. DE MANACOR

97

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

BENJAMINES FUTBOL SALA

 

 

CAMPEON LIGA BENJAMINES 1ª GR-A

A.E. LLEVANT MANACOR FISIOMEDIA F.S. “A”

98

CAMPEON LIGA BENJAMINES 1ª GR-B

BAR GOST SAGRAT COR

99

CAMPEON LIGA BENJAMINES 1ª GR-C

RACING CLUB ANDRATX F.S.

100

CAMPEON COPA BENJAMINES 1ª

ALCUDIA F.S. “A”

101

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

PREBENJAMINES FUTBOL SALA

 

 

CAMPEON LIGA PRE-PREBENJAMIN GR-A

A.E. LLEVANT MANACOR FISIOMEDIA F.S. “A”

102

SUB-CAMPEON LIGA PRE-PREBENJAMIN GR-A

ENTRECULTURAS MONTESION “A”

103

CAMPEON LIGA PRE-PREBENJAMIN GR-B

C.E. ANDRATX

104

SUB-CAMPEON LIGA PRE-PREBENJAMIN GR-B

A.E. LLEVANT MANACOR FUTSAL F.S. “B”

105

CAMPEON LIGA PRE-PREBENJAMIN GR-C

A.E. LLEVANT MANACOR FUTSAL F.S. “C”

106

SUB-CAMPEON LIGA PRE-PREBENJAMIN GR-C

U.D. ARENAL

107

CAMPEON LIGA PRE-PREBENJAMIN GR-D

C.D. S’HORTA ATLETICO

108

SUB-CAMPEON LIGA PRE-PREBENJAMIN GR-D

URBANITZACIONS C.D. “C”

109

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

TROFEO AL MEJOR JUGADOR DE FUTBOL SALA EN CADA CATEGORÍA

 

 

CADETE SALA JOAN FERRER PROHENS RECREATIVO MANACOR

110

INFANTIL SALA DAVID NOGALES GILGADO A.E. PALMA F.S.

111

ALEVIN SALA JAVIER MORAGUES SAN MARTIN ENTRECULTURAS MONTESION

112

BENJAMIN SALA ABEL LOPEZ TREVIÑO A.E. LLEVANT DE MANACOR

113

PREBENJAMIN SALA LLUCH MUNAR AMER A.E. LLEVANT DE MANACOR

114

 

 

Escribe una respuesta

Un moderador leerá tu comentario y este podría tardar un poco en aparecer en el blog. No hace falta que lo vuelvas a escribir o enviar.