Sports de ca Nostra

A Sant Lluís juguem net, mirem pel medi ambient

Modificacio-601x381 (1)La Regidoria de Medi Ambient de l’Ajuntament de Sant Lluís i la secció de futbol de la nostra Entitat han signat un acord per unir forces en favor de la conscienciació entre els més joves de la importància del reciclatge i la protecció del medi ambient amb el lema “A Sant Lluís juguem net, mirem pel medi ambient “.

A partir d’aquesta temporada tots els equips, des de la primera plantilla fins als equips de l’escoleta, porteran aquest lema a la part posterior de les seves noves samarretes de joc.

A més de la inclusió d’aquest lema en les zamarras blaves, els jugadors de la nostra Entitat rebran xerrades relacionades amb el medi ambient, cicles d’aigua, reciclatge, plagues etc.

La signatura de l’acord i presentació de la nova imatge que porteran els nostres equips es durà a terme el proper dimecres, en els prolegòmens del partit de festes patronals que disputaran l’equip de Elias Noval i el CE Alaior.

 

Premsa CCE Sant Lluis

Los comentarios están cerrados.