Sports de ca Nostra

Esdeveniments esportius als quals hi participen esportistes del CTEIB durant el cap de setmana del 25 al 26 de febrer

CENTRO TECNIFICACIONLlistat de les competicions i esdeveniments esportius als quals hi participen esportistes del Centre de Tecnificació Esportiva de les Illes Balears durant el cap de setmana del 25 al 26 de febrer de 2017.

  • Programa de Tecnificació d’Atletisme:
    • Meeting internacional Villa de Madrid: Madrid (24 febrer)
      • Esportistes: Natalia Romero.
  • Programa de Tecnificació de Bàsquet:
    • Lliga de primera divisió femenina: Cteib (junior)-Binissalem (senior) (diumenge 26 febrer, 19.00h , Poliesportiu Príncipes de España)
      • Esportistes: Sandra Blanes, Aina Perelló, Anna Vidal, Aina Vilanova, Aiora Rivas, Patricia García, Maru Talens, Erika Michavila, Nuria Domingo, Bintou Lo, Judith Iglesias.
  • Programa de Tecnificació de Ciclisme:
    • Copa del món de pista: Los Angeles, EEUU (25-26 febrer)
      • Esportistes: Xavi Cañellas.
    • Copa Catalana volta al Vallés: Barcelona (25-26 febrer)
      • Esportistes: Lucía Gómez, Marina Garau, Andreu Bernat, Mateu Gamundí.
    • Clasica Don Benito: Extremadura (25 febrer)
      • Esportistes: Joan Martí Bennassar.
  • Programa de Tecnificació de GAF:
    • 1a jornada sèrie A d’Itàlia: Torino, Itàlia (25 febrer)
      • Esportistes: Claudia Colom, Cintia Rodríguez.
  • Programa de Tecnificació de GAM:
    • Concentració equip nacional gimnàstica: CAR Madrid (20-24 febrer)
      • Esportistes: Nicolau Mir, Gonzaga Aragón.
  • Programa de Tecnificació de Motociclisme:
    • Campionat d’Espanya de trial: La Nucia, Alacant (26 febrer)
      • Esportistes: Miquel Aguiló, Joan Moragues.
    • Campionat de Balears de motocros: Campos (26 febrer)
      • Esportistes: Jesus Ferreres, Pere Mas, Miquel Pons.
  • Programa de Tecnificació de Salts:
    • Campionat Balears Hivern: Son Moix (25 febrer, d’11h a 13.30h)
      • Esportistes: Adrián Abadía, Francisca Bauzá, Andreu Jaume, Cristina Mota, Matthew Wade.
  • Programa de Tecnificació de Tennis:
    • ITF Womens Mallorca III: Guillermo Vilas Tennis Academy (20-26 febrer)
      • Esportistes: Marta Vicens.
  • Programa de Tecnificació de Tir amb arc:
    • 4a concentració Programa Nacional de Tecnificació Esportiva: CAR Madrid (24-26 febrer)
      • Esportistes: Sara Díez, Cora Manzano, Denis Catalin, Bora Goker.
  • Programa de Tecnificació de Vela:
    • Copa d’Espanya laser radial: Port Santa Maria, Cadis (24-28 febrer)
      • Esportistes: Magdalena Bonet, Mar Piña, Luis Cabot, Pere Ponseti, Aina Bauzá.
  • Programa de Tecnificació de Windsurf (RS:X):
    • XII Setmana olímpica andalusa, XVII Trofeu Carnaval: Port Santa Maria, Cadis (24-28 febrer)
      • Esportistes: Sergi Escandell, Joan Carles Cardona.

Los comentarios están cerrados.