Sports de ca Nostra

Esdeveniments esportius als quals hi participen esportistes del CTEIB durant el cap de setmana del 28 al 29 de gener

13524304_10153523700391059_5075285356885909268_nLlistat de les competicions i esdeveniments esportius als quals hi participen esportistes del Centre de Tecnificació Esportiva de les Illes Balears durant el cap de setmana del 28 al 29 de gener de 2017.
  • Programa de Tecnificació de Ciclisme:
    • XXVI Playa de Palma Challenge Vuelta Ciclista Mallorca: Mallorca (26-29 gener)
      • Esportistes: Xavi Cañellas
    • Challenge Ciclista Edat Escolar: Palma (29 gener)
      • Esportistes: Lucía Gómez, Marina Garau, Raul Gómez, Francesc Bennassar.
  • Programa de Tecnificació de Natació Sincronitzada:
    • Lliga de figures: Poliesportiu Príncipes de España (28 gener, 16h)
      • Esportistes: Cristina Garau, Ana Roselló, Lluc Bonnín, Sandra Olivieri.
  • Programa de Tecnificació de Piragüisme:
    • Trofeu Sant Sebastià: Parc de la Mar (28 gener)
      • Esportistes: Aida Bauzà, Adela Borbolla, Esther Corral, Bernat Dols, Joan Gual, Pau Hierro, Alba Juanes, Martín Montero, Mireya Reina, Nicolau Ruiz, David Sánchez, Isabel Seminario, Margalida Vallbona, Jaume Vich.
  • Programa de Tecnificació de Rugbi:
    • 2a jornada campionat d’Espanya de seleccions autonòmiques rugbi 15, sub16 i sub18 Balears-Catalunya: Camp municipal de Calvià, Son Caliu (29 gener, 13h i 14.30h)
      • Esportistes: sub-16: Agustin Agnelet, Gabrien Bocean, Marlon Bujosa, Mauro Castellanos, Lluis García, Roman Gougy, Angus Judkins, Jaime Marce, Juan Ozonas, Arturo Rubira, Aaron Rus. Sub-18: Vicenç Fontanella, Curtis Fox, Roberto García, José Gil, Ramón González, Luca Nelles.
  • Programa de Tecnificació de Taekwondo:
    • Open Internacional d’Aragó: Saragossa (28 gener)
      • Esportistes: Jorge González, Alejandro Jiménez, Adam Maldonado, Jaume Torrens.
  • Programa de Tecnificació de Tennis:
    • Campionat d’Eivissa i Formentera cadet: Tenis Club Ibiza (28-29 gener)
      • Esportistes: Alba Luna
    • Pre-prèvia Future men´s Paguera: Club Tenis Paguera (28-29 gener)
      • Esportistes: Alejandro Sánchez, Gerard Escandell
    • Campionat de Mallorca cadet: Club Tennis Llucmajor (28-29 gener)
      • Esportistes: Paula Font.
    • VII Torneig Playas de Santa Ponsa Tennis Club: Playas de Santa Ponsa Tennis Club (28-29 gener)
      • Esportistes: Marta Vicens.
  • Programa de Tecnificació de Triatló:
    • Campionat de Mallorca de Cross: Son Ferrer, Calvià (29 gener)
      • Esportistes: Josep Pagès, Miquel Riusech, Laia Riudavets, Miquel Valls, Rafel Adrover, Jaume Garau, Andrea Tomàs.
  • Programa de Tecnificació de Vela:
    • Isaf Sailing World Cup Series: Miami (22-29 gener)
      • Esportistes: Paula Barceló (470 femení).
  • Programa de Tecnificació de Windsurf:
    • Copa del Món classe Rs:x: Miami (24-28 gener)
      • Esportistes: Sergi Escandell, Joan Carles Cardona.

Los comentarios están cerrados.