Sports de ca Nostra

Esdeveniments esportius als quals hi participen esportistes del CTEIB durant el cap de setmana del 26 al 27 de novembre

CENTRO TECNIFICACIONLlistat de les competicions i esdeveniments esportius als quals hi participen esportistes del Centre de Tecnificació Esportiva de les Illes Balears durant el cap de setmana del 26 al 27 de novembre de 2016.

  • Programa de Tecnificació d’Atletisme:
    • Cross Internacional de la Constitución: Alcobendas, Madrid (27 novembre)
      • Esportistes: Lucía Pinacchio.
  • Programa de Tecnificació de Bàdminton
    • Master nacional sub15 i sub19: Guadalajara (26-27 novembre)
      • Esportistes: Andrea Ibañez (sub19), Carlos Iglesias, Marcos Rodríguez, Abril Ramón, Rio Abril.
  • Programa de Tecnificació de Bàsquet:
    • Lliga de primera divisió femenina: Bàsquet Muro senior – Cteib (junior) (diumenge 27 novembre, 11.30h)
      • Esportistes: Sandra Blanes, Aina Perello, Anna Vidal, Aina Vilanova, Aiora Rivas, Patricia García, Maru Talens, Erika Michavila, Nuria Domingo, Bintou Lo, Judith Iglesias.
  • Programa de Tecnificació de Boxa:
    • Torneig autonòmic Astúries: Astúries (25-26 novembre)
      • Esportistes: Alba Ortiz.
  • Programa de Tecnificació de Ciclisme:
    • Lliga de Ciclisme en pista: Palma Arena (25 novembre)
      • Esportistes: Xavi Cañellas, Iurani Blanco, Raul Gomez, Lucia Gomez, Francesc Bennassar, Andreu Bernat, Nofre Bisbal, Mateu Gamundi, Marina Garau.
    • Trofeo Sa Pobla Ciclo-cross: Sa Pobla (27 novembre)
      • Esportistes: Francesc Bennassar, Raul Gomez, Lucia Gomez, Mateu Gamundi
  • Programa de Tecnificació de Gimnàstica Artística Femenina:
    • Jornada de Relegation Bundesliga: Singen, Alemanya (26-27 novembre)
      • Esportistes: Cintia Rodríguez, Claudia Colom.
  • Programa de Tecnificació de Gimnàstica Artística Masculina:
    • Sokol Grand Prix Gymnastique Brno: Republica Txeca (26 novembre)
      • Esportistes: Kevin Vich García.
  • Programa de Tecnificació de Natació Sincronitzada:
    • Campionat d’Espanya de figures infantil-juvenil: Madrid (26-27 novembre)
      • Esportistes: Sandra Olivieri, Mayra Martin, Lluc Bonnin, Ana Rosello, Cristina Garau.
  • Programa de Tecnificació de Salts:
    • Concentració equip nacional (preparatori campionat del món júnior): CAR Sant Cugat (24-25 novembre)
      • Esportistes: Adrián Abadia, Matthew Wade.
    • Campionat del món júnior: Kazan, Rúsia (29 novembre-4 desembre)
      • Esportistes: Adrián Abadia, Matthew Wade.
  • Programa de Tecnificació de Taekwondo:
    • Campionat de Balears absolut: Poliesportiu Germans Escales (27 novembre)
      • Esportistes: Jaume Torrens, Francisco González, Luís Maldonado, Adam Maldonado, Francisco José Tirado, Alejandro Jiménez, Jorge González, José Luís Cruz.

Los comentarios están cerrados.