Sports de ca Nostra

Esdeveniments esportius als quals hi participen esportistes del CTEIB durant el cap de setmana

governLlistat de les competicions i esdeveniments esportius als quals hi participen esportistes del Centre de Tecnificació Esportiva de les Illes Balears durant el cap de setmana del 16 al 17 d’abril de 2016.

 

 

Programa de Tecnificació de Ciclisme:

XXXII Clàssica Ciutat de Torredonjimeno – Copa d’Espanya de Ruta: Jaén (17 abril)

Esportistes: Xavi Cañellas, Biel Pons.

 

 

Copa d’Espanya de Ruta junior: La Canonja, Tarragona (17 abril)

Esportistes: Tomeu Gelabert, Joan Martí Bennasar, Vicent Roig, Biel Llull, Jaume Gelabert.

 

 

Challenge Miguel Manrubia. 3ª i 4ª etapa (cadets): Castelló (16-17 abril)

Esportistes: Mateu Gamundi, Andreu Bernat.

 

 

Emakumeen Euskal XXIX Bira: Iurreta, Vizcaya (13-17 abril)

Esportistes: Iurani Blanco.

 

Programa de Tecnificació de Gimnàstica Artística Femenina:

Test-Event (Preolímpic): Rio de Janeiro, Brasil (17 abril)

Esportistes: Claudia Colom.

 

Programa de Tecnificació de Gimnàstica Artística Masculina:

Campionat de Mallorca Individual Vía Olímpica: Poliesportiu Príncipes de España (16 abril)

Esportistes: Gonzaga Aragón, Sebastià Llodrá, Nicolau Mir, Antoni Quetglas, Guillermo Soriano, Joshua Jack, Pere Miquel Mir, Kevin Vich.

 

Programa de Tecnificació de Lluita:

Torneig preolímpic Europeu: Sèrbia (15-17 abril)

Esportistes: Karima Sánchez, Levan Metreveli.

 

Programa de Tecnificació de Motociclisme:

Nacional Enduro: La Pobla Tornesa, Castelló (16 abril)

Esportistes: Jesus Ferreres.

 

Super Sport FIM World Championship: Assen (15-17 abril)

Esportistes: Javier Orellana.

 

Programa de Tecnificació de Natació Sincronitzada:

Lliga de Figures: Son Moix (16 abril, 16h)

Esportistes: Marta Torrens, Cristina Garau, Ana Rosello, Lluc Bonnin, Malena Serra, Mayra Martin.

 

Programa de Tecnificació de Salts:

Control federatiu: Son Moix (16 abril, de 8.30 a 12.30h)

Esportistes: Adrián Abadía, Francisca Bauzá, Andreu Jaum, Matthew Wade, M. Cristina Inés, Cristina Mota.

 

Programa de Tecnificació de Taekwondo:

Open Internacional d’Espanya: Benicàssim, Castelló (15-17 abril)

Esportistes: Marta Oliver, Paula Dauden, Francisco González, Francisco José Tirado, Adam Maldonado, Eduardo Longobardi, José Luis Cruz, Jaume Torrens, Jorge Pascual.

 

 

Programa de Tecnificació de Tennis:

Campionat de Balears Junior: Mallorca Tenis Club Teulera (15-17 abril)

Esportistes: Pedro Vives, Pablo Schelcher, Rosa Vicens, Marta Vicens.

Los comentarios están cerrados.