Sports de ca Nostra

Esdeveniments esportius als quals hi participen esportistes del CTEIB durant el cap de setmana

WAEX_Govern_BalearLlistat de les competicions i esdeveniments esportius als quals hi participen esportistes del Centre de Tecnificació Esportiva de les Illes Balears durant el cap de setmana del 20 al 21 de febrer de 2016.

Programa de Tecnificació d’Atletisme:
Campionat d’Espanya promeses d’atletisme a pista coberta: San Sebastián (20-21 febrer)
Esportistes: Atilio Rodríguez, Maria Quetglas, Cristina Garrido, Enrique Cots.

Programa de Tecnificació de Ciclisme:
Clàssica Circuit Guadiana: Don Benito (Badajoz) (20 febrer)
Esportistes: Joan Martí Bennassar, Tomeu Gelabert, Biel Llull.

Programa de Tecnificació de Gimnàstica Artística Femenina:
Campionat de Mallorca d’aparells (GAF): Poliesportiu Príncipes de Espanya (20 febrer)
Esportistes: Claudia Colom, Aida Coll, Andrea Fernández, M. Magdalena Garau, Eva Pérez, Cinthia Pérez,   Marina Plomer, Maria del Rosario Prieto, Cintia Rodríguez, Natalia Ros, Paula Rubí, Carolina Sánchez, Maria Vives, Rocio Aguilera, Rocío López,   Elena Massanet,   Francina Soler, Ariana Spyropoulos, Noelia Tortosa, Cristina Bisquerra, Gabriela Georgieva, Nuria Martínez, María Antonia Roig, Esperanza Sampol.

Programa de Tecnificació de Lluita:
Campionat d’Espanya lluites olímpiques (cadet/sènior): San Javier (Múrcia) (20 febrer)
Esportistes: Levan Metreveli, Agustín Sánchez, Carlos Lomba, Pablo Díez, Agustín López, Daniel Bobillo, Ismael Navarro, Miguel Lomba, Juan José Ruiz, Karima Sánchez, Graciela Sánchez, Andy Juan.

Programa de Tecnificació de Taekwondo:
Campionat d’Espanya absolut: Leganés (Madrid) (20 febrer)
Esportistes: Paula Daudén, Francisco González, Jaume Torrens, Adam Maldonado, Francisco José Tirado, Eduardo Longobardi, José Luís Cruz.

Programa de Tecnificació de Tennis:
ITF Women Palma Nova II (prèvia): Guillermo Vilas Tennis Academy (20-22 febrer)
Esportistes: Isabel Adrover, Rosa Vicens, Marta Vicens, Cristina Moll.

Torneig Marca: Sevilla (22-28 febrer)
Esportistes: Pedro Vives, Isabel Adrover, Cristina Moll, Rodrigo Tomás, Gerard Escandell.

Mutua Madrid sub-16: Oviedo (25-26 febrer)
Esportistes: Rosa Vicens, Carlos Pinedo, Pablo Schelcher.

Programa de Tecnificació de Tir amb Arc:
1a Concentració Programa Nacional de Tecnificació Esportiva: Madrid (19-21 febrer)
Esportistes: Pablo Orozco, Sara B. Diez, Adrià Prats.

Programa de Tecnificació de Triatló:
Campionat d’Espanya de duatló per clubs: Boiro (Corunya) (20-21 febrer)
Esportistes: Carlos Oliver, Javier Oliver, Cristina Tortella.

Campionat d’Espanya de cross escolar: Burgos (21 febrer)
Esportistes: Miquel Valls, Andrea Tomás.

Programa de Tecnificació de Vela:
Campionat del món 470: Argentina (20-27 febrer)
Esportistes: Paula Barceló, Marina Gallego, Fátima Reyes.

VII Velanium Trophy: CN El Balís (18-21 febrer)
Esportistes (classe 420): Aina Colom, Victoria Sisk, Albert Torres, Toni Massanet.

XXVII Trofeu Internacional Vila de Palamós: Palamós (17-21 febrer)
Esportistes (classe optimist): Sión Rosselló.

Los comentarios están cerrados.