Sports de ca Nostra

III TORNEIG MIQUEL BESTARD ; Cide( Benjamin) Mallorca (Alevin) Campeones

00100_0001005274_2_bunyolaEl Torneig «Miquel Bestard» concentra durant 3 dies els millors equips de Mallorca d’Alevins i Benjamins. Durant les Festes de Bunyola, de dijous a dissabte.

ALEVINS: Poblense, Manacor, Bunyola, Mallorca, Calvià, Atl. Balears, Campos i Penya Arrabal.

BENJAMINS: Ciutat de Palma, Bunyola, Constància, Sollerense, Sant Francesc, San Cayetano, Cide i La Salle.
Els Benjamins jugaran els partits classificatòris el dijous a partir de les 18. Els Alevins ho faran divendres.
Les Fases Finals se jugaran dissabte dematí.

00100_0001005274_2_nins

 

.

.

.

.

.

.

.

CALENDARI BENJAMINS DIJOUS 17 sportsdecanostra

CAMPO A

BUNYOLA – SOLLERENSE. (6-0)

CIUTAT. DE PALMA – S. FRANCISCO (3-2)

SOLLERENSE – CIUTAT DE PALMA (0-8)

sportsdecanostra.com

SAN FRANCISCO – BUNYOLA (4-0)

CAMPO B 

SAN CAYETANO – CIDE (1-7)

CONSTANCIA – LA SALLE (1-8)

CIDE – CONSTANCIA (1-1)

LA SALLE – SAN CAYETANO (4-0)

CALENDARIO ALEVINS DIVENDRES 18 sportsdecanostra

CAMPO A

CAMPOS – BUNYOLA. (2-1)
18.00

MANACOR – MALLORCA.  (0-3)
18.45

BUNYOLA – MANACOR.  (0-7)
19.30

MALLORCA – CAMPOS.  (8-0)
20.15

CAMPO B

CALVIA – BALEARES. (1-4)
18.00

PENYA ARRABAL – POBLENSE. (0-2)
18.45

BALEARES – PENYA ARRABAL.  (3-0)
19.30

POBLENSE – CALVIA. (4-0)
20.15

Segons la Classificació de cada grup, dissabte, dia 19, se jugaran per eliminatòries els llocs definitius a partir de les 10:00 hores.
Las Finals dels dos grups serà a les 12:15 hores.

FASE FINAL BENJAMINES  (SABADO )

III TORNEO MIQUEL BESTAR BENJAMINES (FASE FINAL), 1º PARTIDO
19-09 Campo Hora   Resul.
7-8   SOLLERENSE-CONSTANCIA   10:00 2-3 
III TORNEO MIQUEL BESTAR BENJAMINES (FASE FINAL), 2º PARTIDO
19-09- Campo Hora     Resul.
5-6   BUNYOLA-SAN CAYETANO   10:45  2-3
III TORNEO MIQUEL BESTAR BENJAMINES (FASE FINAL), 3º PARTIDO
19-09-(Sábado) Campo Hora   Resul.
3- 4   LA SALLE-SAN FRANCISCO   11:30 5-0 
III TORNEO MIQUEL BESTAR BENJAMINES (FASE FINAL), 4º PARTIDO
19-09(Sábado) Campo Hora   Resul.
1 – 2   CIDE-SP.CIUTAT.PALMA   12:15 4-0 

FASE FINAL ALEVINES

III TORNEO MIQUEL BESTARD ALEVIN (FASE FINAL), 1º PARTIDO
19-09-2015,  (Sábado) Campo Hora     Resul.
7   –   8                              BUNYOLA -CALVIA   10:00 2-3 
III TORNEO MIQUEL BESTARD ALEVIN (FASE FINAL), 2º PARTIDO
19-09-2015,  (Sábado) Campo Hora     Resul.
5   –   6   CAMPOS-PENYA ARRABAL   10:45 1-2 
III TORNEO MIQUEL BESTARD ALEVIN (FASE FINAL), 3º PARTIDO
19-09-2015,  (Sábado) Campo Hora     Resul.
3   –   4 MANACOR-POBLENSE   11:30 1-2 
III TORNEO MIQUEL BESTARD ALEVIN (FASE FINAL), 4º PARTIDO
19-09-2015,  (Sábado) Campo Hora     Resul.
1   –   2  MALLORCA-AT.BALEARES   12:15 2-0 

Los comentarios están cerrados.