III TORNEIG MIQUEL BESTARD ; Cide( Benjamin) Mallorca (Alevin) Campeones
19 septiembre 2015 | Por lorenzo | Categoria: Horarios y resultadosEl Torneig «Miquel Bestard» concentra durant 3 dies els millors equips de Mallorca d’Alevins i Benjamins. Durant les Festes de Bunyola, de dijous a dissabte.
ALEVINS: Poblense, Manacor, Bunyola, Mallorca, Calvià , Atl. Balears, Campos i Penya Arrabal.
BENJAMINS: Ciutat de Palma, Bunyola, Constà ncia, Sollerense, Sant Francesc, San Cayetano, Cide i La Salle.
Els Benjamins jugaran els partits classificatòris el dijous a partir de les 18. Els Alevins ho faran divendres.
Les Fases Finals se jugaran dissabte dematÃ.
.
.
.
.
.
.
.
CALENDARIÂ BENJAMINS DIJOUS 17 sportsdecanostra
CAMPO A
BUNYOLA – SOLLERENSE. (6-0)
CIUTAT. DE PALMA – S. FRANCISCO (3-2)
SOLLERENSE – CIUTAT DE PALMA (0-8)
sportsdecanostra.com
SAN FRANCISCO – BUNYOLA (4-0)
CAMPO BÂ
SAN CAYETANO – CIDE (1-7)
CONSTANCIA – LA SALLE (1-8)
CIDE – CONSTANCIA (1-1)
LA SALLE – SAN CAYETANO (4-0)
CALENDARIOÂ ALEVINS DIVENDRES 18 sportsdecanostra
CAMPO A
CAMPOS – BUNYOLA. (2-1)
18.00
MANACOR – MALLORCA. Â (0-3)
18.45
BUNYOLA – MANACOR. Â (0-7)
19.30
MALLORCA – CAMPOS. Â (8-0)
20.15
CAMPO B
CALVIA – BALEARES. (1-4)
18.00
PENYA ARRABAL – POBLENSE. (0-2)
18.45
BALEARES – PENYA ARRABAL.  (3-0)
19.30
POBLENSE – CALVIA. (4-0)
20.15
Segons la Classificació de cada grup, dissabte, dia 19, se jugaran per eliminatòries els llocs definitius a partir de les 10:00 hores.
Las Finals dels dos grups serà a les 12:15 hores.
FASE FINAL BENJAMINESÂ (SABADO )
III TORNEO MIQUEL BESTAR BENJAMINES (FASE FINAL), 1º PARTIDO | |||||||
19-09 | Campo | Hora | Â | Resul. | |||
7-8 | Â SOLLERENSE-CONSTANCIA | Â 10:00 | 2-3Â | ||||
III TORNEO MIQUEL BESTAR BENJAMINES (FASE FINAL), 2º PARTIDO | |||||||
19-09- | Campo | Hora | Â | Â | Resul. | ||
5-6 | Â BUNYOLA-SAN CAYETANO | Â 10:45 | Â 2-3 | ||||
III TORNEO MIQUEL BESTAR BENJAMINES (FASE FINAL), 3º PARTIDO | |||||||
19-09-(Sábado) | Campo | Hora |  | Resul. | |||
3- 4 | Â LA SALLE-SAN FRANCISCO | Â 11:30 | 5-0Â | ||||
III TORNEO MIQUEL BESTAR BENJAMINES (FASE FINAL), 4º PARTIDO | |||||||
19-09(Sábado) | Campo | Hora |  | Resul. | |||
1 –Â 2 | Â CIDE-SP.CIUTAT.PALMA | Â 12:15 | 4-0Â |
FASE FINAL ALEVINES
III TORNEO MIQUEL BESTARD ALEVIN (FASE FINAL), 1º PARTIDO | |||||||
19-09-2015, (Sábado) | Campo | Hora |  |  | Resul. | ||
7 Â – Â 8 | Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â BUNYOLA -CALVIA | Â 10:00 | 2-3Â | ||||
III TORNEO MIQUEL BESTARD ALEVIN (FASE FINAL), 2º PARTIDO | |||||||
19-09-2015, (Sábado) | Campo | Hora |  |  | Resul. | ||
5 Â – Â 6 | Â CAMPOS-PENYA ARRABAL | Â 10:45 | 1-2Â | ||||
III TORNEO MIQUEL BESTARD ALEVIN (FASE FINAL), 3º PARTIDO | |||||||
19-09-2015, (Sábado) | Campo | Hora |  |  | Resul. | ||
3 Â – Â 4 | MANACOR-POBLENSE | Â 11:30 | 1-2Â | ||||
III TORNEO MIQUEL BESTARD ALEVIN (FASE FINAL), 4º PARTIDO | |||||||
19-09-2015, (Sábado) | Campo | Hora |  |  | Resul. | ||
1 Â – Â 2 | Â MALLORCA-AT.BALEARES | Â 12:15 | 2-0Â |