Sports de ca Nostra

U.E.Lloret; La Pretemporada ya es aqui

24178Sembla que va ser ahir quan celebràvem el final de la  temporada passada i ja estem de tornada davant un nou  repte. El proper 1 d’agost, el nostre equip començarà una  pre-temporada que durarà un mes. L’equip tècnic  juntament amb la direcció del Club han aconseguit formar una gran plantilla, que de ben segur ens donarà moltes  alegries. El primer partit amistós s’efectuarà tan sols dos  dies després del primer entrenament, i per primera  vegada el nostre equip visitarà les cuidades instal·lacions del RCD.Mallorca a Son Bibiloni, per enfrontar-se al seu  equip de Juvenil Div.Nacional.  Des d’aquí desitgem a tots els que integren la plantilla,  moltissima sort en la que promet ser una lliga molt  disputada

 

Parece que fue ayer cuando celebrábamos el final de la temporada pasada y ya estamos de vuelta ante un nuevo reto. El próximo 1 de agosto, nuestro equipo comenzará una pretemporada que durará un mes. El equipo técnico junto con la dirección del Club han conseguido formar una gran plantilla, que seguro nos dará muchas alegrías. El primer partido amistoso se efectuará tan sólo dos días después del primer entrenamiento, y por primera vez nuestro equipo visitará las cuidadas instalaciones del RCD.Mallorca en Son Bibiloni, para enfrentarse a su equipo de Juvenil Div.Nacional. Desde aquí deseamos a todos los que integran la plantilla, muchisima suerte en la que promete ser una liga muy disputada

 

Los comentarios están cerrados.