UNIÓ ESPORTIVA ALCÚDIA ; Horarios del Fin de semana 17 y 18 de Noviembre
14 noviembre 2012 | Por lorenzo | Categoria: Horarios y resultadosEstos son los Horarios de todas las diferentes Categorias del Alcudia
CATEGORIA | JORNADA | LOCAL | VISITANT | CAMP | HORA | DIA | |
Pre-benjamins F8 Grup “A”
|
9 | Alcúdia | Pollença | Alcúdia | 10 hores | 17/11/2012 | |
Benjamins F8 Grup “B”
|
8
|
Alcúdia
|
BTº Ramon Llull | Alcúdia | 11:30 h | 17/11/2012 | |
Benjamins F8 Grup “A” | Descansa | —— | ——- | —— | —— | ——- | |
Alevins F7 2ª Regional “A” | 7 | Alcúdia “A” | Murense | Alcúdia | 13 hores | 17/11/2012 | |
Alevins F7 2ª Regional “A” | 7 | Juventud Sallista | Alcúdia “B” | Inca | 10 hores | 17/11/2012 | |
Alevins F7 Preferent “B” | 7 | Arenal “B” | Alcúdia | Arenal | 11 hores | 17/11/2012 | |
Infantils 2ª Regional “C” | Descansa | —— | ——- | ——- | ——- | ——- | |
Infantil 2ª Regional “E” | 10 | Son Cladera | Alcúdia | Son Cladera | 10:15 h | 18/11/2012 | |
Cadet 2ª Regional “C” | Descansa | —– | —– | —– | —– | —– | |
Cadete 1ª Regional “A” | 10 | Alcúdia | ATº La Unió
|
Alcúdia
|
18:45 h
|
17/11/2012
|
|
Juvenil Preferent
|
12 | La Salle “B”
|
Alcúdia
|
Palma | 16:30 h | 17/11/2012 | |
2ª Regional
|
12 | Alcúdia
|
Balears Sense Fronteras
|
Alcúdia | 18:30 h | 18/11/2012 | |
3ªDivisió | 14 | Alcúdia
|
Poblenç | Alcúdia | 16:30 h | 17/11/2012 | |
CLUB ESPORTIU ALCÚDIA FUTBOL SALA |
|||||||
CATEGORIA | JORNADA | LOCAL | VISITANT | CAMP | HORA | DIA | |
Pre – benjamins “B” | 3
|
Alcúdia
|
Santanyí
|
Alcúdia | 10 hores | 17/11/2012 | |
Benjamí Copa
|
4
|
Sagrat Cor
|
Alcúdia
|
Palma | 11 hores | 17/11/2012
|
|
Aleví 2ª Divisió Grup “A” | 3
|
Entrecultures Montesió “B”
|
Alcúdia
|
Palma | 19 hores | 15/11/2012
|
|
Aleví Copa Grup “B” | 5 | Polígon de Llevant
|
Alcúdia | Palma | 16:30 h | 17/11/2012 | |
Infantils Classificació “B”
|
4 | Alcúdia
|
Racing Andratx | Alcúdia
|
17 hores | 17/11/2012 | |
Cadet | 3
|
Alcúdia
|
Joves d’Inca | Alcúdia | 11:30 h | 17/11/2012 | |
Juvenil
|
Descansa | —–
|
—–
|
—– | —– | —- | |
1ª Regional
|
9 | Alcúdia
|
Racing Andratx
|
Alcúdia | 18:30 h | 17/11/2012 | |
Senior 3ª Divisió | Descansa
|
—- | —–
|
—- | —- | —- | |
UD PLASOL | |||||||
CATEGORIA | JORNADA | LOCAL | VISITANT | CAMP | HORA | DIA | |
1ª Regional | 9 | La Salle Pont d’Inca | UD Plasol | Palma | 21:30 h | 15/11/2012 | |
CLUB BÀSQUET NORD DAKOTA |
|||||||
CATEGORIA | JORNADA | LOCAL | VISITANT | CAMP | HORA | DIA | |
Mini Femení “C” | 1
|
Dakota Alcúdia
|
Petra
|
Alcúdia
|
10 hores | 17/11/2012 | |
Mini Masculí “A”
|
1
|
Viu Básquet
|
Dakota Alcúdia
|
Palma
|
12 hores | 17/11/2012 | |
Infantil Masculí “A” | 4 | Artà | Dakota Alcúdia
|
Artà | 18 hores | 17/11/2012 | |
Infantil Femení Especial
|
4
|
Dakota Alcúdia | Bahia Sant Agustí | Alcúdia | 11:30 h | 17/11/2012
|
|
Cadet Femení “A” | 7 | Molinar
|
Dakota Alcúdia | Palma | 09 hores | 18/11/2012 | |
Cadet Femení “B” | 5 | CB Nord | Calvià | Alcúdia | 10 hores | 18/11/2012 | |
Cadet Masculí
|
4 | Dakota Alcúdia
|
Santa Maria
|
Alcúdia | 11:30 h | 18/11/2012 | |
Junior Femení | 7
|
Sant Josep
|
Dakota Alcúdia
|
Palma | 19:30 h | 17/11/2012 | |
Junior Masculí | 7 | Colonya Pollença
|
Dakota Alcúdia | Pollença | 17 hores | 17/11/2012 | |
2ª Autonòmica Masculina
|
2 | Construccions Dit i Fet
|
Dakota Alcúdia
|
Palma | 20:30 h | 16/11/2012 | |
1ªDivisió Femenina | 1 | Hispània
|
Dakota Alcúdia
|
Palma | —– | 18/11/2012 | |
1ª Autonòmica Masculina | 9
|
Dakota Alcúdia | Joan Capó | Alcúdia | 18:30 h | 18/11/2012 | |
CLUB TENNIS TAULA D’ALCÚDIA |
|||||||
CATEGORIA | JORNADA | LOCAL | VISITANT | CAMP | HORA | DIA | |
3ª Divisió | 6
|
Alcúdia | Manacor | Alcúdia | 18 hores | 17/11/2012 | |
1ª Divisió Nacional
Grup 5 |
7 | Alcúdia | Aspe | Alcúdia | 11 hores | 17/11/2012 |