Sports de ca Nostra

UNIÓ ESPORTIVA ALCÚDIA ; Horarios del Fin de semana 17 y 18 de Noviembre

Estos son los Horarios de todas las diferentes Categorias del Alcudia

CATEGORIA JORNADA LOCAL VISITANT CAMP HORA DIA
Pre-benjamins F8 Grup “A”

 

9 Alcúdia Pollença Alcúdia 10 hores 17/11/2012
Benjamins F8 Grup “B”

 

8

 

Alcúdia

 

BTº Ramon Llull Alcúdia 11:30 h 17/11/2012
Benjamins F8 Grup “A” Descansa —— ——- —— —— ——-
Alevins F7 2ª Regional “A” 7 Alcúdia “A” Murense Alcúdia 13 hores 17/11/2012
Alevins F7 2ª Regional “A” 7 Juventud Sallista Alcúdia “B” Inca 10 hores 17/11/2012
Alevins F7 Preferent “B” 7 Arenal “B” Alcúdia Arenal 11 hores 17/11/2012
Infantils 2ª Regional “C” Descansa —— ——- ——- ——- ——-
Infantil 2ª Regional “E” 10 Son Cladera Alcúdia Son Cladera 10:15 h 18/11/2012
Cadet 2ª Regional “C” Descansa —– —– —– —– —–
Cadete 1ª Regional “A” 10 Alcúdia ATº La Unió

 

Alcúdia

 

18:45 h

 

17/11/2012

 

Juvenil Preferent

 

12 La Salle “B”

 

Alcúdia

 

Palma 16:30 h 17/11/2012
2ª Regional

 

 

12 Alcúdia

 

Balears Sense Fronteras

 

Alcúdia 18:30 h 18/11/2012
3ªDivisió 14 Alcúdia

 

Poblenç Alcúdia 16:30 h 17/11/2012
 

CLUB ESPORTIU ALCÚDIA FUTBOL SALA

CATEGORIA JORNADA LOCAL VISITANT CAMP HORA DIA
Pre – benjamins “B” 3

 

Alcúdia

 

Santanyí

 

Alcúdia 10 hores 17/11/2012
Benjamí Copa

 

4

 

Sagrat Cor

 

Alcúdia

 

Palma 11 hores 17/11/2012

 

Aleví 2ª Divisió Grup “A” 3

 

Entrecultures Montesió “B”

 

Alcúdia

 

Palma 19 hores 15/11/2012

 

Aleví Copa Grup “B” 5 Polígon de Llevant

 

Alcúdia Palma 16:30 h 17/11/2012
Infantils Classificació “B”

 

4 Alcúdia

 

Racing Andratx Alcúdia

 

17 hores 17/11/2012
Cadet 3

 

Alcúdia

 

Joves d’Inca Alcúdia 11:30 h 17/11/2012
Juvenil

 

Descansa —–

 

—–

 

—– —– —-
1ª Regional

 

9 Alcúdia

 

Racing Andratx

 

Alcúdia 18:30 h 17/11/2012
Senior 3ª Divisió Descansa

 

—- —–

 

—- —- —-
UD PLASOL
CATEGORIA JORNADA LOCAL VISITANT CAMP HORA DIA
1ª Regional 9 La Salle Pont d’Inca UD Plasol Palma 21:30 h 15/11/2012
 

CLUB BÀSQUET NORD DAKOTA

CATEGORIA JORNADA LOCAL VISITANT CAMP HORA DIA
Mini Femení “C” 1

 

Dakota Alcúdia

 

Petra

 

Alcúdia

 

10 hores 17/11/2012
Mini Masculí “A”

 

1

 

Viu Básquet

 

Dakota Alcúdia

 

Palma

 

12 hores 17/11/2012
Infantil Masculí “A” 4 Artà Dakota Alcúdia

 

Artà 18 hores 17/11/2012
Infantil Femení Especial

 

 

4

 

Dakota Alcúdia Bahia Sant Agustí Alcúdia 11:30 h 17/11/2012

 

Cadet Femení “A” 7 Molinar

 

Dakota Alcúdia Palma 09 hores 18/11/2012
Cadet Femení “B” 5 CB Nord Calvià Alcúdia 10 hores 18/11/2012
Cadet Masculí

 

 

 

4 Dakota Alcúdia

 

Santa Maria

 

Alcúdia 11:30 h 18/11/2012
Junior Femení 7

 

Sant Josep

 

Dakota Alcúdia

 

Palma 19:30 h 17/11/2012
Junior Masculí 7 Colonya Pollença

 

Dakota Alcúdia Pollença 17 hores 17/11/2012
2ª Autonòmica Masculina

 

 

2 Construccions Dit i Fet

 

Dakota Alcúdia

 

Palma 20:30 h 16/11/2012
1ªDivisió Femenina 1 Hispània

 

Dakota Alcúdia

 

Palma —– 18/11/2012
1ª Autonòmica Masculina 9

 

Dakota Alcúdia Joan Capó Alcúdia 18:30 h 18/11/2012
 

CLUB TENNIS TAULA D’ALCÚDIA

CATEGORIA JORNADA LOCAL VISITANT CAMP HORA DIA
3ª Divisió 6

 

Alcúdia Manacor Alcúdia 18 hores 17/11/2012
1ª Divisió Nacional

Grup 5

7 Alcúdia Aspe Alcúdia 11 hores 17/11/2012

Los comentarios están cerrados.