Sports de ca Nostra

U.E. Alcudia; Horarios Diferentes Deportes

Estos son los partidos de los diferentes Deportes de este largo fin de semana

.

CATEGORIA JORNADA LOCAL VISITANT CAMP HORA DIA
Pre-benjamins F8 Grup “A” 7 Consell Alcúdia Consell 10:30 h 03/11/2012
Benjamins F8 Grup “B” 6 Montaura Alcúdia Mancor de la Vall 20 hores 02/11/2012
Benjamins F8 Grup “A” 6 Alcúdia Margaritense Alcúdia 19 hores 06/11/2012
Alevins F7 2ª Regional “A” 5 Alcúdia “A” Llubí “A” Alcúdia 11:30 h 03/11/2012
Alevins F7 2ª Regional “A” 5 Xilvar “A” Alcúdia “A” Selva 11:45 h 03/11/2012
Alevins F7 Preferent “B” 5 Serverense “A” Alcúdia Son Servera 11:15 h 03/11/2012
Infantils 2ª Regional “C” 8 Alcúdia Independent Alcúdia 12 hores 04/11/2012
Infantil 2ª Regional “E” 8 Sant Cayetà Alcúdia Palma 10:30 h 04/11/2012
Cadet 2ª Regional “C” Descansa —— —— —– —- —–
Cadete 1ª Regional “A” 8 Ciutat de Palma Alcúdia Palma 19 hores 03/11/2012
Juvenil Preferent 10 Ciutat de Palma “A” Alcúdia Palma 17 hores 03/11/2012
2ª Regional 10 Alcúdia Muro Club de Futbol Alcúdia 18:30 h 04/11/2012
3ªDivisió 1112 Penya Ciutadella EsportivaAlcúdia AlcúdiaEspanya CiutadellaAlcúdia 16:30 h16:30 h 01/11/201204/11/2012
CLUB ESPORTIU ALCÚDIA FUTBOL SALA
CATEGORIA JORNADA LOCAL VISITANT CAMP HORA DIA
Pre – benjamins “B” 1 Alcúdia Entrecultures Montesió “F” Alcúdia 10 hores 04/11/2012
Benjamí Copa Descansa —— —– —— —– ——
Aleví 2ª Divisió Grup “A” 1 Sant Vicenç de Paul Alcúdia Palma 19 hores 01/11/2012
Aleví Copa Grup “B” Descansa ——- —– —— —– —–
Infantils Classificació “B” Descansa —— ——- ——- —– —–
Cadet Descansa —— —– —– —— ——
Juvenil 3 Alcúdia Fisiomèdia Manacor Alcúdia 17 hores 03/11/2012
1ª Regional 7 Byblo’s Café Alcúdia Palma 21:15 h 02/11/2012
Senior 3ª Divisió 6 Cas Capità Alcúdia Palma 20 hores 03/11/2012
UD PLASOL
CATEGORIA JORNADA LOCAL VISITANT CAMP HORA DIA
1ª Regional 7 UD Plasol Son Rapinya Alcúdia 19 hores 03/11/2012
CLUB BÀSQUET NORD DAKOTA
CATEGORIA JORNADA LOCAL VISITANT CAMP HORA DIA
Infantil Masculí “A” 2 Santanyí Dakota Alcúdia Santanyí 17 hores 03/11/2012
Infantil Femení Especial Descansa ——- ——- —– —– —–
Cadet Femení “A” 5 Sant Josep Dakota Alcúdia Palma 10:30 h 04/11/2012
Cadet Femení “B” 3 CB Nord Petra Alcúdia 10:30 h 04/11/2012
Cadet Masculí 2 CB Nord Artà Alcúdia 12 hores 04/11/2012
Junior Femení 5 Cide Dakota Alcúdia Palma 20 hores 03/11/2012
Junior Masculí Descansa —- —– —— ——- ——-
2ª Autonòmica Masculina 5 Sa Pobla Dakota Alcúdia Sa Pobla 21 hores 02/11/2012
1ªDivisió Femenina Descansa —– —– —– —– —–
1ª Autonòmica Masculina 7 Campos Dakota Alcúdia Campos 18 hores 03/11/2012
CLUB TENNIS TAULA D’ALCÚDIA
CATEGORIA JORNADA LOCAL VISITANT CAMP HORA DIA
3ª Divisió Descansa —- —– —– —– —-
1ª Divisió NacionalGrup 5 Descansa ——- ——–

8888

 

 

 

Los comentarios están cerrados.