Sports de ca Nostra

UNIÓ ESPORTIVA ALCÚDIA ; Horarios de partidos de diferentes Deportes 27 y 28 de Octubre

Estos son los Horarios de diferentes deportes para este proxímo fin de semana

CATEGORIA JORNADA LOCAL VISITANT CAMP HORA DIA  
Pre-benjamins F8 Grup “A”  6 Alcúdia ATº Montaura Alcúdia 10 hores 27/10/2012  
 
Benjamins F8 Grup “B”  Alcúdia  ATº Son Servera Alcúdia 11:30 h 27/10/2012  
 
Benjamins F8 Grup “A”  Descansa ——- ——- ——- ——- ——-  
 
 
 
Alevins F7 2ª Regional “A”  4 Port de Pollença “B” Alcúdia “A” Port de Pollença 11:45 h 27/10/2012  
 
 
Alevins F7 2ª Regional “A”  4 Alcúdia “B” Alaró “A” Alcúdia 15 hores 27/10/2012  
 
 
Alevins F7 Preferent “B” 4 Alcúdia La Unió “A” Alcúdia 13 hores 27/10/2012  
 
Infantils 2ª Regional “C” Descansa —— —— —— ——- ——  
 
Infantil 2ª Regional “E” 7 Alcúdia Murense Alcúdia 10 hores 28/10/2012  
 
Cadet 2ª Regional “C” 5 Alcúdia RTVº La Victòria Alcúdia 19 hores 27/10/2012  
 
 
Cadete 1ª Regional “A” 7 Alcúdia La Salle ATº Alcúdia 12 hores 28/10/2012  
 
 
 
 
 
Juvenil Preferent  9 Alcúdia  Beat Ramon Llull  Alcúdia 17 hores 27/10/2012  
 
2ª Regional 

 

9 Inter Manacor  Alcúdia  Manacor 18:30 h 27/10/2012  
 
3ªDivisió 10  Alcúdia  Sóller “A” Alcúdia 16:30 h 28/10/2012  
 
               
               
  

CLUB ESPORTIU ALCÚDIA FUTBOL SALA

 
CATEGORIA JORNADA LOCAL VISITANT CAMP HORA DIA  
Benjamí Copa 

 

Fisiomèdia Manacor  Alcúdia  Manacor 10:30 h 27/10/2012   
 
 
 
 
 
 
Aleví Copa Grup “B” 2 Son Oliva  Alcúdia Son Oliva 11 hores 28/10/2012  
 
 
Infantils Classificació “B”  2 Alcúdia  Col·legi Montesió Alcúdia  18 hores 27/10/2012  
 
Cadet Col·legi Montesió  Alcúdia Palma 11 hores 27/10/2012  
 
Juvenil  2 Col·legi La Purísima  Alcúdia  Palma 11:30 h 28/10/2012  
 
1ª Regional  6 Alcúdia  Endesa  Alcúdia 10:30 h 28/10/2012  
 
Senior 3ª Divisió Alcúdia Entrecultures Montesió  Alcúdia 20 hores 27/10/2012  
 
               
               
UD PLASOL  
CATEGORIA JORNADA LOCAL VISITANT CAMP HORA DIA  
1ª Regional 6 Esporles UD Plasol Esporles 21:30 h 27/10/2012  
 
 
               
               
  

 

CLUB BÀSQUET NORD DAKOTA

 
CATEGORIA JORNADA LOCAL VISITANT CAMP HORA DIA  
Infantil Masculí “A” 1 Dakota Alcúdia Joan Capó  Alcúdia 16 hores 27/10/2012  
 
 
 
 
Infantil Femení Especial 

 

Dakota Alcúdia La Salle “A” Alcúdia 11 hores 27/10/2012   
 
 
Cadet Femení “A” 4 Dakota Alcúdia  Bahia Sant Agustí Alcúdia 10:30 h 28/10/2012  
 
Cadet Femení “B” 2 Calvià CB Nord Calvià 10 hores 28/10/2012  
 
 
Cadet Masculí 

 

 

1 Básquet Mallorca  CB Nord  Son Servera 10 hores 28/10/2012  
 
Junior Femení Campos  Dakota Alcúdia  Campos 20 hores 24/10/2012  
 
Junior Masculí 4 Molinar  Dakota Alcúdia Molinar 18 hores 27/10/2012  
 
 
2ª Autonòmica Masculina 4 Dakota Alcúdia  Hostal Nadal  Alcúdia 21:30 h 26/10/2012  
 
1ªDivisió Femenina 5 Dakota Alcúdia  Juventud Mariana  Alcúdia 12 hores 28/10/2012  
 
 
1ª Autonòmica Masculina Dakota Alcúdia Juventud Llucmajor Alcúdia 18:30 h 28/10/2012  
 
               
               
CLUB TENNIS TAULA D’ALCÚDIA  
CATEGORIA JORNADA LOCAL VISITANT CAMP HORA DIA  
3ª Divisió Alcúdia Palma Alcúdia 11 hores 27/10/2012  
             
1ª Divisió NacionalGrup 5 Descansa ——- ——– ——– ——– ——-

Los comentarios están cerrados.