Sports de ca Nostra

UNIÓ ESPORTIVA ALCÚDIA ; Horarios Fin de semana

Estos son los horarios de las diferentes categorias y deportes.

CATEGORIA JORNADA LOCAL VISITANT CAMP HORA DIA
Pre-benjamins F8 Grup A 5 Juventud Sallista Alcúdia Inca 12 hores 20/10/2012
Benjamins F8 Grup B 4 Poblenç B Alcúdia Sa Pobla 11:15 h 20/10/2012
Benjamins F8 Grup A 4 Alcúdia Llosetense A Alcúdia 10 hores 20/10/2012
Alevins F7 2ª Regional A 3 Alcúdia “A” Consell Alcúdia 19 hores 19/10/2012
Alevins F7 2ª Regional A 3 Margaritense “B” Alcúdia “B” Santa Margalida 16 hores 20/10/2012
Alevins F7 Preferent B 3 La Salle B Alcúdia Palma 15 hores 20/10/2012
Infantils 2ª Regional C 6 Alcúdia Son Caliu Alcúdia 12 hores 21/10/2012
Infantil 2ª Regional E 6 Xilvar Alcúdia Selva 11 hores 21/10/2012
Cadet 2ª Regional C 4 Bellver Palma Alcúdia Son Gotleu 13 hores 20/10/2012
Cadete 1ª Regional A 6 Sallista ATº Alcúdia Inca 18 hores 20/10/2012
Juvenil Preferent 8 Campos Alcúdia Campos 19 hores 20/10/2012
2ª Regional 8 Alcúdia Santa Ponsa Alcúdia 16:30 h 21/10/2012
3ªDivisió 9 ATº Isleño Alcúdia Eivissa 18 hores 21/10/2012
 CLUB ESPORTIU ALCÚDIA FUTBOL SALA
CATEGORIA JORNADA LOCAL VISITANT CAMP HORA DIA
Benjamí Copa 1 Alcúdia Entrecultures Montesió Alcúdia 16 hores 20/10/2012
Aleví Copa Grup “B” 1 Alcúdia Alaró Alcúdia 10 hores 21/10/2012
Infantils Classificació “B” 1 Joves d’Inca Alcúdia Inca 11:15 h 20/10/2012
Juvenil 1 Alcúdia Son Oliva Alcúdia 10:30 h 21/10/2012
1ª Regional 5 Sporting Sant Joan Alcúdia Sant Joan 21:30 h 19/10/2012
Senior 3ª Divisió 4 Alcúdia Racing Formentera Alcúdia 12 hores 21/10/2012
UD PLASOL
CATEGORIA JORNADA LOCAL VISITANT CAMP HORA DIA
1ª Regional 5 UD Plasol Alaró Alcúdia 20:30 h 20/10/2012
CLUB BÀSQUET NORD DAKOTA
CATEGORIA JORNADA LOCAL VISITANT CAMP HORA DIA
Infantil Femení Especial 1 Zona 5 Dakota Alcúdia Manacor 12 hores 20/10/2012
Cadet Femení “A” 3 La Salle Dakota Alcúdia Palma 10:30 h 21/10/2012
Cadet Femení “B” 1 CB Nord Sa Pobla Alcúdia 11:30 h 21/10/2012
Junior Femení 3 Dakota Alcúdia Zona 5 Alcúdia 17:30 h 20/10/2012
Junior Masculí 3 Dakota Alcúdia La Salle Alcúdia 19 hores 20/10/2012
2ª Autonòmica Masculina 3 Dakota Alcúdia Hispània Alcúdia 21:30 h 19/10/2012
1ªDivisió Femenina 4 Básquet Plà Dakota Alcúdia Palma 12:30 h 21/10/2012
1ª Autonòmica Masculina 5 Cide Dakota Alcúdia Palma 12 hores 21/10/2012
CLUB TENNIS TAULA D’ALCÚDIA
CATEGORIA JORNADA LOCAL VISITANT CAMP HORA DIA
3ª Divisió 3 Alcúdia Ciutat d’Inca Alcúdia 11 hores 20/11/2012
1ª Divisió NacionalGrup 5 Descansa ——- ——– ——– ——– ——-

Los comentarios están cerrados.