Sports de ca Nostra

UNIÓ ESPORTIVA ALCÚDIA ; Horarios Fin de Semana 13 y 14 de Octubre

Estos son los Horarios de los diferentes equipos del club.

CATEGORIA JORNADA LOCAL VISITANT CAMP HORA DIA  
Pre-benjamins F8 Grup A  4 Alcúdia Binissalem Alcúdia 17:30 h 13/10/2012  
 
Benjamins F8 Grup B  Alcúdia  Campanet Alcúdia 11:30 h 13/10/2012  
 
Benjamins F8 Grup A  3 Binissalem A Alcúdia Binissalem 10 hores 13/10/2012  
 
 
 
Alevins F7 2ª Regional A  2 Llosetense A Alcúdia Lloseta 10:30 h 13/10/2012  
 
 
Alevins F7 Preferent B 2 Alcúdia ATº Cide Alcúdia 13 hores 13/10/2012  
 
Infantils 2ª Regional C 5 Juventud Bunyola Alcúdia Bunyola 11 hores 14/10/2012  
 
Infantil 2ª Regional E 5 Alcúdia La Salle Alcúdia 10 hores 14/10/2012  
 
Cadet 2ª Regional C Descansa ——- ——- —— —— ——-  
 
 
Cadete 1ª Regional A 5 Alcúdia ATº Balears Alcúdia 12 hores 14/10/2012  
 
 
 
 
 
Juvenil Preferent  7 Alcúdia  Penya Arrabal B  Alcúdia 17 hores 13/10/2012  
 
2ª Regional 

 

7 Pilares La Soledad  Alcúdia  Son Gotleu 19 hores 13/10/2012  
 
3ªDivisió Alcúdia  Ferriolense Alcúdia 17:30 h 12/10/2012  
 
               
               
CLUB ESPORTIU ALCÚDIA FUTBOL SALA  
CATEGORIA JORNADA LOCAL VISITANT CAMP HORA DIA  
1ª Regional  Descansa —–  —–  —– —– ——  
 
Senior 3ª Divisió Alaró Alcúdia  Alaró 16 hores 13/10/2012  
 
               
               
UD PLASOL  
CATEGORIA JORNADA LOCAL VISITANT CAMP HORA DIA  
1ª Regional 4 Felanitx UD Plasol Felanitx 21 hores 12/10/2012  
 
 
               
               
CLUB BÀSQUET NORD DAKOTA  
CATEGORIA JORNADA LOCAL VISITANT CAMP HORA DIA  
Cadet Femení “A” 2 Zona 5  Dakota Alcúdia Manacor 12 hores 14/10/2012  
 
 
Junior Femení Imprenta Bahia A  Dakota Alcúdia  Palma 18:30 h 11/10/2012  
 
Junior Masculí Descansa ——  ——– ——- ——- ——-  
 
 
2ª Autonòmica Masculina 2 Unió Esportiva Llosetina  Dakota Alcúdia  Lloseta 21:30 h 12/10/2012  
 
1ªDivisió Femenina 3 Centre Tennificació  Dakota Alcúdia  Palma 12 hores 14/10/2012  
 
 
1ª Autonòmica Masculina Dakota Alcúdia Calvià Alcúdia 18:30 h 14/10/2012  
 
               
               
CLUB TENNIS TAULA D’ALCÚDIA  
CATEGORIA JORNADA LOCAL VISITANT CAMP HORA DIA  
3ª Divisió És Viver Botusan 

És Viver

Alcúdia 

 

Alcúdia

Eivissa 

 

Eivissa

10 hores 

 

12 hores

13/10/2012 

 

13/10/2012

 
             
1ª Divisió NacionalGrup 5 3 Son Cladera Alcúdia Son Cladera 18:30 h 13/10/2012

Los comentarios están cerrados.